Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2340 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 52 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: kolum agriyor tennis arm hastaligi teshisi kondu

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye hope41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Herne/ Kocaeli
    Ettiği Teşekkür
    388
    231 mesaja 416 teşekkür aldı
    Gecmis olsun öncelikle tüm rahatsizligi olan arkadaslara. Benim genel manada tavsiyem, yani bu hastalik ile alakali degil, aclik ile tedaviyi deneyin rahatsizlik ne olursa olsun genelde cok ve karisik yiyerek karacigeri mahvediyoruz ve sonra vücutta buna bagli olarak sorunlar basgösteriyor degisik bölgelerde.

Dr. Aidin Salihin bu tedaviyi öneriyor, kadin müslüman bir doktordu ve rahmetli oldu ama kitabi var, google da arayin videolari filan var.

Az yiyin sihhat bulursunuz buyuyor Peygamberimiz s.a.v‘de.

Ben daha önce düzenli olarak 36 saat aclik yaptim Pazartesi ve Persembe günleri, inanin insan yemek aramiyor aslinda cok da ve diyorsun ki aslinda nefis istiyormus ve bizde onu tatmin etmek icin yiyormusuz!

Dedigim gibi google da arayin cok bilgi var, hastaligin derecesine göre 10 güne kadar aclik gibi kürler var, sadece sivi seyler icebiloyorsun ama ne kadar az icilirse o kadar iyidir diyor. Ve vücuda yemek girmeyince mide bos karaciger mesgul olmayinca sistem kendi kendini onariyor vücutta. Yani canli ve saglam hücreler hastalikli bölgeleri onariyor. Allah ü teala aslinda bu sekilde yaratmis vücudumuzu. Ama biz cok yemek yiyerek bütün mekanizmayi kendimiz bozuyoruz ve yemek cok yedikce vücut sadece sindirimle mesgul oluyor ve hastalikli hücre varsa yayilip büyüyor. Üstüne de doktorlarin verdigi ilaclardan medet umuyoruz ama benim sahsi fikrim ilaclarin %90 dan fazlasi aslinda zararli ve bilincli dayatiliyor insanlara!

Konu tabi ki uzun ve niyetim konuyu baska mecraya tasiyip dagitmak degil, sadece deneyin diyorum ins. sifa yine kendi elimizde.

2. 3 kişi hope41 üyemize teşekkür etti:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)