Abilerim, ablalarim.
Sizlere icimi dökmek isterim, ve belki bir iki kisiden nasiyat veya bilgi edinmek icin yaziyorum bunlari.
Ben 22 Yasindayim ve sevdigim bir kiz var. Ciddiyetle sürdürdük hep iliskimizi ve gelecegimizi planliyorduk.
Aslinda hersey iyi gidiyordu ve birbirimizi tanimamiz ve iliskimizin baslamsinin ardindan toplam bir 2 bucuk sene falan gecmisti.
Hayatimda ilk defa bir insan beni bukadar seviyordu, ondan önceki iliskimde bukadar sevgi göremedim, daha cok hep ben ugras veriyordum.
Bu iliskimde ise, daha cok hep o ugras verdi, biraz kendimi geriye cektim hep, eski iliskimde yaptigim hatalari yapmamak icin, cok fazla ugras vermemek icin.
Neyse bu senenin 3. ayinda birseyler oldu büyük bir tartisma/darilma girdi aramiza ve bununla beraber kendisi icini dökmeye basladi. hersey gün yüzüne cikti ve
onu nekadar bosladigimi fark ettim. Onun degerini yeni anladim. ve simdi tam 9 aydir pesinden kosuyorumki tekrar düzelte bileyim birseyleri.
Kendisi ise ne gidebiliyor ne kalabiliyor. aradabir yaziyor ariyor soruyor. bazi zaman hic sesi cikmiyor. ayrildigimiz halde dogumgünüme hediye almisti. bende simdi bu ayin 17. ona.
ama ne yapsak birlikte olamiyoruz gibi. cok istedigim halde. biliyorum oda istiyor ama kendisininde dedigi gibi birsey var onu engelleyen.
niyetimi acikca belli ettim. ama istemiyorsa bana acik acik söylemesinide diledim. ama ne git diyor ne kal diyor.
sizce bu durumda ne yapmaliyim.
niyetim aslinda gelecek senenin sonlarina dogru kizi ailesinden istemek.
yardimlarinizi, tecrübelerinizi bekliyorum. 9. aydir savasiyorum. kendimde gidemiyorum, oda gitmiyor. ama gelmiyorda..
yine ara ara yazisiyoruz, telefonlasiyoruz, ama sanki arkadasmis gibi. biraz ileri gidince rahatsiz oluyormus gibi.