Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2316 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 12 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 12 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Türkiyede dis tedavisi

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    20
    5 mesaja 71 teşekkür aldı

Türkiyede dis tedavisi

Selam arkadaslar baslikta belirttigim gibi 15.12.2017 - 20.12.2017 tarihlari arasinda izinliyim bu 5 gün icersinde Istanbulda gidip dis tedavimi yaptirip hemde Istanbulda gezmek istiyorum Sultanahmet civarinda kalmak istiyorum. Kisaca bir disim
    Kanal tedavisi ( Wurzelkanalbehandlung ) olacak birde 2-3 tane eski dolgu (Füllung ) var onalarin da degismesi gerek..bana Sultanahmet tarafinda saglam güzel ve uygun fiyata yapabilecek bir Dis doktoru veya Dis klinigi bilen , yaptiran varmi ?? insallah güzel bir yer öneririsiniz simdiden tesekkürler..

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye fuk_18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    849
    266 mesaja 357 teşekkür aldı
    dentgroup var bir arastir derim arkadasim suan istanbulda yaptiriyor dislerini buna toplamda 16 dise 20 bin tl ödeyecek

Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    4 mesaja 4 teşekkür aldı
    üstat benim de boyle bir dusuncem var, burda güvenemiyorum doktora.. ve rechnung u nasil yaptiracagimi bilmiyorum. privat versicherung öder mi Faturayi ?

Kicket clon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    71
    225 mesaja 395 teşekkür aldı
    Alıntı komando_cavus Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaslar baslikta belirttigim gibi 15.12.2017 - 20.12.2017 tarihlari arasinda izinliyim bu 5 gün icersinde Istanbulda gidip dis tedavimi yaptirip hemde Istanbulda gezmek istiyorum Sultanahmet civarinda kalmak istiyorum. Kisaca bir disim
    Kanal tedavisi ( Wurzelkanalbehandlung ) olacak birde 2-3 tane eski dolgu (Füllung ) var onalarin da degismesi gerek..bana Sultanahmet tarafinda saglam güzel ve uygun fiyata yapabilecek bir Dis doktoru veya Dis klinigi bilen , yaptiran varmi ?? insallah güzel bir yer öneririsiniz simdiden tesekkürler..

simdi sen wurzelbehandlung ve füllung icin istanbulami gideceksin ?

Tecrübeli Üye hOrOz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Babadağ dan
    Ettiği Teşekkür
    1,294
    4,388 mesaja 9,680 teşekkür aldı
    Alıntı clon Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    simdi sen wurzelbehandlung ve füllung icin istanbulami gideceksin ?
    Bence diş bahane İstanbul da gezmek şahane

Tecrübeli Üye
    Nereden
    Dortmund
    Ettiği Teşekkür
    76
    203 mesaja 330 teşekkür aldı
    Sacma fikir

Moderator hekimoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    132
    515 mesaja 1,088 teşekkür aldı
    Alıntı ibra48 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    üstat benim de boyle bir dusuncem var, burda güvenemiyorum doktora.. ve rechnung u nasil yaptiracagimi bilmiyorum. privat versicherung öder mi Faturayi ?
    Böyle dis tedavi ücretlerini ne aok nede baska sigorta öder. Sigortanin yurtdisinda karsilayacagi sadece acil müdahale gerektiren tedavilerdir. Pazartesi günü aok ile konustum nicht eu auslandzahnbehandlung kosten ödemiyoruz dediler benim bilmek istedigim kostenübernahme degil sonradan meydana gelebilecek nachbehandlung gerektiren sorun olursa aok karsilarmi yoksa yinemi Türkiye ye gitmem gerekir diye sorunca konu sadece acil müdahale kücük sorunlarin tedavisiyse biz öderiz cünkü hicbir yerde senin disini nerde yaptirdigin yazmaz sadece dis doktorun sorun yaparsa bilemeyiz sen bunu baska ülkede yaptirmissin git orada baktir diyebilir en iyisi dis doktorunlada konus dediler.

Komando_cavus arkadasim konu sadece wurzelkanalbehandlung ise 5 gün izinini niye kendine zehir edicen gez toz eglen güzel zaman gecir o iside almanyada bedava yaptir. Eger izine gitmen icin bunu öne sürmek zorundaysan bilemicem :-)

Tecrübeli Üye OrLoW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    321
    231 mesaja 507 teşekkür aldı
    Hiç gitmediğin bir doktora gidip dişmi yaptıracaksın ! Ufacık bir dolgu olacak dişe matkapla koca tünel açan kasaplar var beeee paldır küldür gidilirmi öyle ! Dolgu yapılacak dişe bu kurtarılamaz deyip pat diye çekenler var ( Sorun değil implant çakarız diyor adamlar )

Şansın yaver giderse iyi bir doktora denk gelirsen iyi valla yoksa orada bir kere yaptırırsın sonra almanyaya gelirsin söktürür tekrar yaptırırsın..

Türkiyedeki biraz oyar doldurur buradakide oyugu iyice genişletir birdaha doldurur

Eğer bildigin tanıdığın güvendiğin doktor varsa ona git ( Sağlık turizmi diye gurbetcileri hasat edilecek Et olarak göre doktorlar var )

Ha şu başımıza geldi ( kaynana Türkiyede diş yaptırdı sonra almanyaya geldi yapılan dişlerde sorun oldu ağrılar başladı falan dayanamadı buradaki doktoruna gitti
    ( Doktor buna agrı kessin diye geçici birşey yapmış göndermiş kime yaptırdı iseniz gidin ona düzelttirin diye )

Bir düşündüm adam haklı arkadaş
    Konu OrLoW tarafından (13 Aralık 2017 Saat 23:50 ) değiştirilmiştir.

Tecrübeli Üye aqua05 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    113
    46 mesaja 67 teşekkür aldı
    Annemin 74 yasinda bir Disi kirildi.Türkiyede 6 ay kaldigi Icin orada yaptirmak istemis Doktor Teyze öbür dislerinde Sakat demis 12 Disi sökmüs ve yapmis Takip cikan cinsden buraya geldi gece gündüz Agrim var diye bagiriyor.Bütün damak iltahaplanmis simdi agzini acinca tek Disi görünüyor.Anlamadim Kimi Türkiyeden Memnun Kimi degil.

∞ Saygiyla Aniyoruz ∞ TipiTip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    440
    1,797 mesaja 5,088 teşekkür aldı
    Alıntı aqua05 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Annemin 74 yasinda bir Disi kirildi.Türkiyede 6 ay kaldigi Icin orada yaptirmak istemis Doktor Teyze öbür dislerinde Sakat demis 12 Disi sökmüs ve yapmis Takip cikan cinsden buraya geldi gece gündüz Agrim var diye bagiriyor.Bütün damak iltahaplanmis simdi agzini acinca tek Disi görünüyor.Anlamadim Kimi Türkiyeden Memnun Kimi degil.
    Aynisini Annem yasadi bu sene

Yalvardim yaptirma gel Burda yaptir diye

Dinlemedi yaptirdi

Sonra kendini buraya zor atti damaklar tarifi zor yara icindeydi

Tedavisi Burda Halen sürüyor

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    2
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Alıntı fuk_18 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    dentgroup var bir arastir derim arkadasim suan istanbulda yaptiriyor dislerini buna toplamda 16 dise 20 bin tl ödeyecek
    16 ney? Implant mi?

Tecrübeli Üye fuk_18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    849
    266 mesaja 357 teşekkür aldı
    yok ya zirkonyum kaplama yani implant yok

Alıntı Serdar_hh Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    16 ney? Implant mi?

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)