Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2367 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 26 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Adac üyelerine Bedava DriveNow ve Car2Go üyeligi

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    1,677
    1,640 mesaja 3,358 teşekkür aldı
    Alıntı belalimisa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    cok ilginc bir durum , araci geri yerine birakirken Benzini"ni felan full yapilacak sanirim.
    Düsünsenizle araci kiraliyom , icinde Benzin yok gel simdi burda yak.
    Veya kiraladigimiz aracin biryerinde hasar var , bir önceki kisi bunu belirtmediyse bunun sucu bizim üstümüze kalma ihtimalide var ozaman.
    Ben bu araci ozaman direk kapimin önüne park ederim , burdada fazla kimse olmadigi icin arac sadece bana ayit olmus olur.
    Cok karisik bir is bu , acaba tam olrak nasil yapiorlar anlamis degilim , belkim yapan birisi dört dörtlük anlatir.
    Benzin olayina gelince hak veriyorum..
    Tahminim arabalar Vollkasko versichert,mesele mit olursa ihale sende kalir.....ohne Selbstbehaltsa oncekide zarar verse sendede olsa kafaya takmaya gerek yok..
    Zaten almanya ici kim ucakla seyahat ediyorki araba kiralasin. Senede birkere Düsseldorf dan eve gelmek icin boyle birsey bana uymaz.

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    313
    100 mesaja 132 teşekkür aldı
    Alıntı webci Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benzin olayina gelince hak veriyorum..
    Tahminim arabalar Vollkasko versichert,mesele mit olursa ihale sende kalir.....ohne Selbstbehaltsa oncekide zarar verse sendede olsa kafaya takmaya gerek yok..
    Zaten almanya ici kim ucakla seyahat ediyorki araba kiralasin. Senede birkere Düsseldorf dan eve gelmek icin boyle birsey bana uymaz.
    Benzin olayi arastirdigim kadariyla Telefondaki app de görebiliyorsun depoda ne kadar benzin var diye.
    Vollkasko olayi var yalniz kazada kendin de sana düsen payi ödüyorsun.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)