Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2384 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 31 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Is hayatinizdan memnun musunuz ? Isinizi severek mi yaparsiniz ?

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye avcilar kirali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    167
    45 mesaja 111 teşekkür aldı
    23 seneye yakin bir Fabrikada calisiyorum.Isim cok güzeldi,Vorarbeiterlik yapiyordum.Parasida cok güzel allaha sükür.Ama son 3-4 senedir Rahatsizligimdan dolayi herseyi elimden yavas yavas aldilar.Bende Psoriasis,Psoriasis Arthritis cikti,(Sedef)Prozentim var(GdB 60)überstunden yapmiyorum,Nachtschicht calismiyorum,samstag sonntag yok.Tabiiki buda isverenin isine gelmiyor.
    Ama Allahtan Sendika Baskani 20 yillik arkadasim.,privat görüsürüyoruz,her konuda arkamda.Paramda deyisiklik olmadi))Benimde biraz isime gelmedi sayilmaz,Mesuliyet yok,Stress yok,Patronlara hesap vermek yok,daha iyi böyle.Yas oldu 46,daha 5 sene calisirim ondan sonra ver elini Memlekete.Almanyada 4 tane dairem var,kira geliri yeter.Birde Memleketten emekli ,Allaha sükür.Memlekette de iki tane evim var,bin bereket versin,Allah olmayanlara nasip etsin.
    Daha ne kadar calisacagiz,yeter be arkadaslar.Eger 50 yasin gelmissek,bir baltaya sap olmamissak bugünden sonra da olamayiz.Kazandigimizi yememiz lazim

2. 3 kişi avcilar kirali üyemize teşekkür etti:

3. Sponsor Reklam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)