Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2398 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 90 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Nasıl sparen yapiyorsunuz?

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    43
    53 mesaja 77 teşekkür aldı
    Alıntı TipiTip Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Türklerin en gereksiz laflarindan birisi !!!

yaw nasil evin haminda baslasin ondan gecsin ???

Evin Beyi calismiyorsa Para getirmiyorsa kadin nasil Tasarruf yapsin para kenara koysun ??

yada yeterli para vermiyorsa , yada hic para vermiyorsa ??? öyle ya herseyi evin beyi ödüyorsa

hanimini kukla gibi yaninda tasiyorsa , para ile hic alakasi yoksa kadinin

nasil tasarruf yapicak para koyucak kenara olmayan parayimi koyucak kenara

ailede tasarruf yapilacaksa para biriktirilecekse bu beraber olur !!!

ne sadece evin beyi ile nede sadece evin hanimi ile olur BERABER OLUR !!!!

Bir Elin nesi , iki elin sesi var demis Atalarimiz

her ikiside el ele vermezse birsey olmaz !!! BERABER !!!
    tasarruf ile kazanç i birbirine karıştırmayın, sparen Ausgabe kontrolü yapılarak yapılır. biz ataerkil bir toplum olduğumuz için ev hanımı genelde ev için yapılan Ausgabelerden sorumlu oluyor, eğer ki hanim da çalışıyor ise bence erkekde bu sorumluluğu paylaşmalı ancak ev hanımı olanların tasarruflu olması önemli. erkek kazanacak az yada çok hanimda bu kazanç ile ev ekonomisini en tasarruflu şekilde yönetecek.

Gesendet von meinem P9000 mit Tapatalk

2. Sponsor Reklam
    Kicket
    Ettiği Teşekkür
    49
    104 mesaja 179 teşekkür aldı
    Alıntı durak78 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    tasarruf ile kazanç i birbirine karıştırmayın, sparen Ausgabe kontrolü yapılarak yapılır. biz ataerkil bir toplum olduğumuz için ev hanımı genelde ev için yapılan Ausgabelerden sorumlu oluyor, eğer ki hanim da çalışıyor ise bence erkekde bu sorumluluğu paylaşmalı ancak ev hanımı olanların tasarruflu olması önemli. erkek kazanacak az yada çok hanimda bu kazanç ile ev ekonomisini en tasarruflu şekilde yönetecek.
    Ben katilmiyorum. Kadinda calisacak. Millet yok sünnet falan diye bahane edip hanimi ise yollamiyor. Sonrada para yetmiyor falan.

Akilli adam hanimini ise yollar. Ha kadinin ev isi var diye 8 saat calisamaz belki, ama evdede ben hanimi yatirmam. Bunu kendiside biliyor.
    Gezerken hersey ortak, alirken herseye ortak, ama ise giderken "ben kadinim ev gecindirme yükümlügüm yok". Isine geldiginde modern,
    isine geldiginde yok sünnet falanda fistan.

Ha kadin hasta olur, kücük bebegi olur, bu ayri birsey. Ama üc yasindan büyük cocugu varsa ve hasta degilse, oda ise az cok gidecek.
    Paranin ne kadar kazanmak zor oldugu görünce, bizler isteyken, Ayse Fatma ile kahvalti keyiflerine gitmez disarda. Ondan sonra bir kahvaltiya 10 Euro veriyorlar. Kendi ise gittimi, kolay kolay gitmez o kahvaltilara.
    Konu Gercekler 2.0 tarafından (16 Ocak 2018 Saat 23:19 ) değiştirilmiştir.

4. Gercekler 2.0 üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    43
    53 mesaja 77 teşekkür aldı
    Alıntı Gercekler 2.0 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben katilmiyorum. Kadinda calisacak. Millet yok sünnet falan diye bahane edip hanimi ise yollamiyor. Sonrada para yetmiyor falan.

Akilli adam hanimini ise yollar. Ha kadinin ev isi var diye 8 saat calisamaz belki, ama evdede ben hanimi yatirmam. Bunu kendiside biliyor.
    Gezerken hersey ortak, alirken herseye ortak, ama ise giderken "ben kadinim ev gecindirme yükümlügüm yok". Isine geldiginde modern,
    isine geldiginde yok sünnet falanda fistan.

Ha kadin hasta olur, kücük bebegi olur, bu ayri birsey. Ama üc yasindan büyük cocugu varsa ve hasta degilse, oda ise az cok gidecek.
    Paranin ne kadar kazanmak zor oldugu görünce, bizler isteyken, Ayse Fatma ile kahvalti keyiflerine gitmez disarda. Ondan sonra bir kahvaltiya 10 Euro veriyorlar. Kendi ise gittimi, kolay kolay gitmez o kahvaltilara.
    katılmıyorum derken? ben kadınlar çalışmasın demedim zaten ancak Türk ailelerinde çoğunlukla hanımlar evde kalıyorlar bu sebeple ev tasarrufu onlardan soruluyor dedim. ich habe nur eine Tatsache erläutert mehr nicht. Bencede bayan çalışmalı, en sinir olduğum şey, erkek degilmisin bakacaksın bana diyen kadınlar, sanki beslemeye evcil hayvan almışız. bence çiftler herseyi beraber yapmalı kazanmayida harcamayida, ev işini de, çocuk bakiminida. neticede hayat ortak.

Gesendet von meinem P9000 mit Tapatalk

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)