Şöyle bir baktımda genel olarak kimse kıyıya koyamıyor gibi !

İzin zamanı gelince ama izine giden gidene Bu zamanda fazla birşey beklememek lazım gün geçtikce kötüleşiyor şöyle bakıyorum her şeye zam geliyor ama çalışanların maaşlarına zam yok

10 aydır işşizim oturdugum ev malum mecburen büyük 4 çocuk var ev kirası gaz derken 1000 euro Buluyor geçiyor privat evde oturuyorum..

Hanım çalışmıyor şimdi bir işe girsem zeitarbeit ne vericek vasıfsıza 8.-9 eurodan hesap edelim ? Biraz daha iyi veren firmalara girmek bir şans oda almıyorlar

Çalışırken elime ayda 1200 euro geçiyordu 100 eurosu fahrkosten gidiyordu bana kalan 1100 euroydu gerisini siz hesap edin artık !!!! Çalışırken daha kötü duruma düşmüştüm devlette bir hesap karışıklığı olmuştu ..

Şimdi iş arıyorum ama o paralara çalışsammı yoksa evdemi otursam daha iyi ? Biraz iyi para veren yer bulamadım arıyorum

Para biriktirmek şöyle dursun ilk önce hayatımızı düzenli devam ettirelimde Allaha şükür gene iyiyim

Para biriktirmek ciddi ciddi bir iştir Herkez yapamaz !! Ne kadar kazandığın değil ne kadar harcadığın önemlidir

biri 3000 euro kazanır yetiremez ondan 300 euro anca arttırabilir arttırabilirse .Digeri 1500 euro kazanır idarelidir 500 eurosunu kıyıya koyar...

Para biriktirmede en büyük rol Bayanındır Eğer evdeki hanımın idareli biri değilse tutumlu değilse sen çuvalla kazan olmaz...