Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2403 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 76 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Dövme yaptirma merakiniz varmi?

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye tr-22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Köln
    Ettiği Teşekkür
    169
    532 mesaja 873 teşekkür aldı
    Bende yok,yaptirmayida hic düsünmedim,yaptiranlarada cok ayipliyorum,cokda kiziyorum,güzelim temiz vücutlarini cirkinlestirdikleri icin,tabiki bu yalniz benim düsüncem,kim yapiyorsa neden yatin diyede hesap sorulmaz.

2. Sponsor Reklam
    ∞ Saygiyla Aniyoruz ∞ TipiTip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    440
    1,797 mesaja 5,090 teşekkür aldı
    Alıntı tr-22 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Bende yok,yaptirmayida hic düsünmedim,yaptiranlarada cok ayipliyorum,cokda kiziyorum,güzelim temiz vücutlarini cirkinlestirdikleri icin,tabiki bu yalniz benim düsüncem,kim yapiyorsa neden yatin diyede hesap sorulmaz.
    Ayiplanacak ne var hemso ?

Herseyi anladimda AYIP Olan nedir ?

Niye cirkinlesiyormus ?

Sein mantiginla düsünürsek ciplak gezelim

Öyle ya güzel vücütlarimizi bir birimize gösterelim don pantolan giymeye ne gerek

4. TipiTip üyemize teşekkür edenler:
    mxm

Nereden
    Köln
    Ettiği Teşekkür
    169
    Alıntı Uzunköprü Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ayiplanacak ne var hemso ?

Herseyi anladimda AYIP Olan nedir ?

Niye cirkinlesiyormus ?

Sein mantiginla düsünürsek ciplak gezelim

Öyle ya güzel vücütlarimizi bir birimize gösterelim don pantolan giymeye ne gerek

Benim yazdiklarimi tamimini iyi oku ve dogru anlamaya calis,fikrimi düsüncemi yazdim,ben sana sen neden yaptirdin diye sormadim.

Sende her konuya cevap yazayim onu elistireyim bunu elistireyim diye zamanini geciriyorsun,ben kendi fikrimi yazdim,kendi düsüncemi fikrimi yazarkende sana danismiycam,senin cevap yazdiklarinin hic bir elestirelecek yani yokmu saniyorsun.

Dikkat ediyorsan cevap yazdigin konularin hepsinde ilk önce bu konu bilmem bu tarafa gider,dini tarafa gider,önce yönü gösteriyorsun,sonrada yaziyorsunki,ben demedimmi? konu bu tarafa gider diye.

Tama o zaman kimse fikrini söylemesin,her konuya sen cevaplarsi olsun bitsin.

6. tr-22 üyemize teşekkür edenler:

Ettiği Teşekkür
    440
    Benim yazdiklarimi tamimini iyi oku ve dogru anlamaya calis,fikrimi düsüncemi yazdim,ben sana sen neden yaptirdin diye sormadim.

Sende her konuya cevap yazayim onu elistireyim bunu elistireyim diye zamanini geciriyorsun,ben kendi fikrimi yazdim,kendi düsüncemi fikrimi yazarkende sana danismiycam,senin cevap yazdiklarinin hic bir elestirelecek yani yokmu saniyorsun.

Dikkat ediyorsan cevap yazdigin konularin hepsinde ilk önce bu konu bilmem bu tarafa gider,dini tarafa gider,önce yönü gösteriyorsun,sonrada yaziyorsunki,ben demedimmi? konu bu tarafa gider diye.

Tama o zaman kimse fikrini söylemesin,her konuya sen cevaplarsi olsun bitsin.
    yalanmi yazdim sonuc en oldu gitmedimi

elestirme birsey diyen yok elestir , iyide AYIP olan nedir simdi elestirdigin zaman NEDEN yazarsin

sen AYIP yazmissin bende soruyorum Dövmenin AYIP olan yani nedir ???

Nereden
    Köln
    Ettiği Teşekkür
    169
    Alıntı Uzunköprü Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    yalanmi yazdim sonuc en oldu gitmedimi

elestirme birsey diyen yok elestir , iyide AYIP olan nedir simdi elestirdigin zaman NEDEN yazarsin

sen AYIP yazmissin bende soruyorum Dövmenin AYIP olan yani nedir ???

Bende kendi fikrimi yazdim ayipliyorum,simdi burada kendinde dövme olan arkadaslarda alinmasin,ilk cevabimdada belirttim,hic kimseye neden yaptin dövme yaptirdin diyede sormadim sormamda herkezin kendi düsüncesi,buda benim kendi düsüncem bir insanin kendi vücudunda dövme yapmasini dogru bulmuyorum.

Biz müslümalar inancimiza göre,canabiallahin bize temiz ,saglam verdigi vuzuflarimizi temiz tutmaliyiz.

Istersen buradanda kendine baslik alabilirsin,iste gördünüzmü yine dini inanclar konu kaydi,kusura bakma ama bu konu kaydirmalarda biraz her insanin anlayisina ve bakisina bakar,acilan konular kendi kendine yer degistirmiyor.

Ben burada acilan konularin hic birini yerini degistirmedim,cevap verebilecksem veririm yoksa okur gecerim,ama sen her konuyu alip ordan oraya tasiyabiliyorsun konuyu ieceriginden cikarabiliryorsun,mesela bu konu gibi.

Gerekmedikce bu konuya yazmak istemiyorum,sanada bol elestirmeler hemserim.

9. 2 kişi tr-22 üyemize teşekkür etti:

Ettiği Teşekkür
    440
    Bende kendi fikrimi yazdim ayipliyorum,simdi burada kendinde dövme olan arkadaslarda alinmasin,ilk cevabimdada belirttim,hic kimseye neden yaptin dövme yaptirdin diyede sormadim sormamda herkezin kendi düsüncesi,buda benim kendi düsüncem bir insanin kendi vücudunda dövme yapmasini dogru bulmuyorum.

Biz müslümalar inancimiza göre,canabiallahin bize temiz ,saglam verdigi vuzuflarimizi temiz tutmaliyiz.

Istersen buradanda kendine baslik alabilirsin,iste gördünüzmü yine dini inanclar konu kaydi,kusura bakma ama bu konu kaydirmalarda biraz her insanin anlayisina ve bakisina bakar,acilan konular kendi kendine yer degistirmiyor.

Ben burada acilan konularin hic birini yerini degistirmedim,cevap verebilecksem veririm yoksa okur gecerim,ama sen her konuyu alip ordan oraya tasiyabiliyorsun konuyu ieceriginden cikarabiliryorsun,mesela bu konu gibi.

Gerekmedikce bu konuya yazmak istemiyorum,sanada bol elestirmeler hemserim.
    yaw biz bir birimizi biliriz hemso ;-)

buna ben sana simdi bazi seyler yazardim ama hadi sana kolay gele

tabi bu satirlar sadece dövme icin degil dimi vücudumuzun her organi icin gecerli

diger organlarimizi baska maddelerle doldurmaayacahiz dimi

yaw beni güldürdün ... aksam aksam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)