Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2407 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 36 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Yurtdisi Emeklilik borclandirilan gün sayisi eksik

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Yeni Üye KaRaOzAn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    112
    8 mesaja 33 teşekkür aldı
    Slm usta, senin gibi bende ayni durumda sayilirim beninde 4 senem eksik Türk vatandasligindan 2001 de bende Alman vatandasligini almistim(konsolosluga gittim yeniden vatandasliga gecmek icin önce Alman vadandasligindan cikacaksin dediler vazgectim olmadim eskiden tekrar geciliyordu halbuki) sonra SGK dan yetkili birisi ile görüstüm telefon ile (bir tanidik araciligi ile normalde telefona cikmazlar cevap vermezler) bana böyle devam et ilerde ne olacagini bilemeyiz belki yeniden yasa cikar yada torba yasa gelir cünki senin gibi cok kisi var sadece emekliligine kac yil eksikse o kadar kala baktin degisen birsey yok yeniden gecersin Türk vatandasliga ozaman dedi sende duruma göre bakarsin ustam
    Saygilarimla

2. Sponsor Reklam
    Üye Kader - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    19
    5 mesaja 5 teşekkür aldı
    @karaozan cevabin icin sagol

Ama Ben beklemek istemiyorum,cünkü Esim Bu sene emeklisini alabilirdi ama malesef olmadi sebebini yukarida yazmistim.
    Bu eksik olan günleri tamamlamamiz sadece TC vatandasligina gecmek, Yada türkiyede calismakla oldugunu biliyorum,ögrenmek istedigim,eksik olan günleri satin alma imkanimiz Varmi?

Ben kendim icin 3600 günden yani 60 yasinda yapmayi düsünüyorum 3600 bende sorun deyil oluyor.onun icin giris yaptim 120 günden.

Selam ve saygi
    Konu Kader tarafından (15 Ekim 2017 Saat 00:32 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)