Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2411 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 12 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 12 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Focebuka ulasilmiyor simdi haytimizmi karardi

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Üye kral64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    22
    32 mesaja 50 teşekkür aldı
    Alıntı OrLoW Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Hayatını Facebooka bağlamış insanlar var dünyaları kararmıştır o site gidince.. Birkaç sene önce açmıştım kullanıyormuyum benimkine kullanmak denmez ben mundar ediyorum Aklıma gelicekde bakıcam en fazla 5 dakika sonra kapatırım..gerek duymuyorum birde oradaki kendini kaybetmiş toplum beni rahatsız ediyor sanırım ondan girmiyorum..bir kere baktım 1 senedir açmamışım neredeyse yılbaşı tebrikleri gördüm

düzgün kullanılırsa güzel ne bileyim bulamadığın arkadaşlarını eski tanıdıkları orada bulduğum oldu ama çok kötü kullananlar var yazık... Birini tanımak için face sayfasına bakman yeterli bütün karakterini oraya döküyor adam zaten herşeyini orada görürsün çoğu kişide tüm sülalesini..

Her dakikasını oraya aktaranlar varya hayret edici ne yediklerini bile çekip atıyorlar bu nasıl bir piskolojiye dönüştü artık bilemiyorum... Kahvaltıda bunları yiyoruz diye çekip atıyor adam sıfır düşünce !! Öğle yemeği böyle akşam yemeği böyle eee gece eğlencede ne içiyoruz çekip atıyor ayıp denen kelimeyi biz ne yaptık

Ben yakınını kaybedipde faceye meftanın mezarını çekip atanlar gördümya ! Bu nasıl birşeydir altına yorumlar yorumlar birçoğuda beğeni yapmış..Biz toplum olarak birçok şeyi yitirdiğimizin kanıtları üzücü
    evet arkadasin yazdigi gibi cok iyi bildigin kisilerin gercek yüzünü görebiliyorsun facede
    birde eb cok sinir oldugum olay az önce annemi veya babami veya bir yakinimi kaybettim diye mesaj yazanlar var ya arkadas sen git acini yasa facede bildirmesende giden gitmis duyuru yapacaksan birak baskalari yapar

2. kral64 üyemize teşekkür edenler:

3. Sponsor Reklam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)