Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2434 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 11 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 11 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Radarlar ne kadarlik yüksek hiz farkinda cekmezler

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Moderator mxm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    1,738
    2,401 mesaja 6,442 teşekkür aldı
    O tabelalarda tacho farki cekilmiyor, sende ne yaziyorsa aynisini gösteriyor ama onlarda dahi farklilari var, bazilari tachoyu degil asil hizi gösteriyor. Ben otoban da dahil her yerde radar oldugunda hep ne yaziyorsa 10 fazlasini sürüyorum, tek bir yerde bile cekilmedim. Stuttgattan Heilbronna kadar gitmedigim yer yok, yüzlerce radardan böyle geciyorum.
    Ceken radar olursa ve o radarda cekilenler avukata giderlerse yani cok sikayet olursa eminim sonuca ulasilir.

Bulutsuz havalarda, orman olmayan bir yerde Navinin gösterdigi hizi inceleyerek aracinizin tachometre ile hangi hiza ayarli oldugunu belirleyebilirsiniz. Ben zaten Naviye dikkat ettigimden beri buna emin oldugumdan böyle sürmeye baslamistim. 3 degisik model arabada ayni sonuca ulastim ve 30 luk yolda daima tam 40 la sürüyorum, arkamdan gelenlerle mesela aramdaki fark hep aciliyor, 30 luk radarda 40 süren cok nadir. Ilk baslarda 35 le sürüyordum, baktim önümde ki araba benden uzaklasiyor ama radara cekilmiyordu, basima cok gelince ve naviye dikkat edince farkettim ki hakikaten 10 fazlasiyla asla cekilmiyorsun.
    Arabanin lastiklerine vs. de bagli tabii ki, bir de yabanci arabalarin bazi markalarinda bu belki degisik olabilir ama Alman arabalari bu konuda sasmaz.
    Konu mxm tarafından (01 Ekim 2017 Saat 11:26 ) değiştirilmiştir.

2. mxm üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 7 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 7 misafir)