Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2412 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 28 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Secimlere gittinizmi? Politika ile alakali degil, genel yasam ve toplumsal faliyetler ile alakali

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    94
    61 mesaja 130 teşekkür aldı

Question Secimlere gittinizmi? Politika ile alakali degil, genel yasam ve toplumsal faliyetler ile alakali

Arkadaslar,

malum bugün büyük secimler var-vardi almanyada, konuyu politik olarak degil yani onumu sectin bunumu sectin diye degilde genel olarak secime katildinizmi?

Kimi secmemiz önemli degil bence, bir oy hakkimizin olmasi önemli.

Cogu zaman duyuyorum: "Ben gavur olmam Türk kalacam..." gibi cevaplar, iyide yasamadigin belki senede bir kere gittigin bir ülkenin vatandasi olmussun ne fayda. Ve bütün sene yasadigin, calisdigin yerde hic bir

Ayrica burada oakadar cok Türk yasamasina ragmen, politikacilarin umrunda degil ne istedigimiz veya istemedigimiz.
    Elin rusu polaki gelip hemen vatandas oluyor ve her hakki aliyor, hatta birsürü develet kuruluslarinda calisanlar görüyorum takir tukur almanca konusmaya calisiyor ama develet memuru olmus.

2. 2 kişi Mr.Robot üyemize teşekkür etti:

3. Sponsor Reklam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)