Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2433 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 32 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Kurban yerine geçer mi?

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Saygiyla Aniyoruz 01.01.2018
    Ettiği Teşekkür
    308
    231 mesaja 455 teşekkür aldı
    arkadaslar bu kurban bayraminda ilk defa turkiyedeydim neredeyse her avluda agacta sallanan hayvan vardi kesimler yapildi basladilar et paylasmaya kesende kesmeyende biri eti obur komsusuna veriyor obur komsu bir oburune derken birde baktimki sabahtan bir koyun kesen adamin evinde iki koyunluk et oldu simdi fetva bilmem ne gecin hangi yuzyildayiz? ihtiyaci olana yardim eden kac kisi var? kurban konusunda?kendimizi tatmin etmek vijdani rahatlatmak icin kan akitiyoruz bunu anancla bagdastirarak yapayoruz cok mantiksiz geliyor bana bu.Egerki normal gunde ihtiyaci olan insanlari tespit ederek kesim yapip yerlerine ulastirilsa daha sevabi olmazmi? illaki herkez ayni anda kesip ortalik kan revan olup tuccarlar hersene koseyi donsun diyemi bu kadar caba? sonunda ne cikiyor bak su su ayette yaziyor yahu niyet ne burda fakire fukaraya yardimsa sadece o gunmu bulamiyorlar eti fakirler yoksullar?

2. gamberoglu2000 üyemize teşekkür edenler:

3. Sponsor Reklam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)