Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2455 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 28 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: isyerinde mobbing, saatlerin dogru yazilmamasi, cikis almaya zorlanma

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye Osmanbey34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    497
    257 mesaja 380 teşekkür aldı
    arkadaslar konuyu baska yere cekmiyelim ve badisaba abimizi de daha cok korkutmuyalim.

1. psikologlar krank yazmiyor. yanlis bilgi vermiyelim. kranki ev doktoru yazar. psikologlar tek ileride 6 hafta dan fazla krank olursaniz krankenkasse icin iyi. cünkü 6 hafta dolunca ilk gün direkt krankenkasse telefon acar ve kibarca baski " druck" yapar. ama siz psikolog gider seniz hic birsey yapamazlar.

2. abimiz zaten onu bunu yapmak tasimak derdinde degil herhalde. bu adamin zaten yazdigi gibi problemleri var. onun icin en önemlisi dinlenmek. baska lari var kranka cikiyor ordan buradan para kazanmaya bakiyor. ama bu konulara burda girmeye gerek yok.

badisaba Bise son durumu yazsan iyi olur. bir gelisme var mi vs...

2. Osmanbey34 üyemize teşekkür edenler:

3. Sponsor Reklam
    Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    26
    2 mesaja 2 teşekkür aldı
    Osmanbey34 Galiba en iyi analiz senden geldi
    Benim asil derdim isime devam edip para kazanmak arti, benim fazla yaptiklarim mesailerin(mecburen yaptigim) karsiligini almak. Düz maasim geliyor ama ben aylik en az 30 ya da 40 saat fazladan yapiyorum. Bu yaptigim saatlerin karsiligini önceden ya aliyordum ya da yerine evde kaliyordum. Saatlerimi yazan bizim formen (meister, vorarbeiter usw) ve adama daha önce de anlattigim gibi ses cikaramiyorsun cünkü adam yalandan delilik yapip, herkesi basina topluyor ve beni hakliyken haksiz cikariyor... cünkü bunlari daha önceden bi kac defa yasadim.
    Bana yapilabilecek en saglam iyilik bu konularda tecrübeli bir avukat (arbeitsrecht). Google dan aramakla olmuyor... cünkü internette daha evvelden yorumlara bakarak(bewertung) buldugum bir avukat, cok pasif kaldi ve ben davayi kaybettim, hakli oldugum davada( ucak bileti ile ilgili)... En iyisi bana tecrübeli bir avukat, tuttugunu koparan, benim hakliligimi ortaya cikaracak bir avukat. Avukat sigortam var.
    Hastalik raporu almak sorun degil, cünkü gercekten hastayim. Ev doktorum yazmasa bile asagi yukari bes yildir nörologa gidiyorum, dr benim hasta oldugumu ve durumumu biliyor. Dedigim gibi rapor alsam dönüste, hic bilmedigim görm,edigim ise verecekler ve daha cok sorun yasayaacagim... Eger beni savunabilecek avukat bulabilirsem, sonrasinda rapor almayi ya da avukatin beni yönlendirdigi sekilde davranmayi düsünüyorum...
    ... umarim derdimi anlatabilmisimdir ugarsilariniz icin simdiden tekrar tekrar tesekkürler... En azindan motivasyonum kaybolmuyor.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)