Iyi Aksamlar, yardiminiza ihtiyacim var Lütfen Okuyun. Hemen Konuya gireyim.
14.07.2017 tarihinde esim (Karim) alt Komsudan Kellerda köseye sIkIstirilarak Dayak yedi, yüzüne defalarca yumruk atip kolunu sIkmis. Bunun üzerine adam, senin kocanida simdi bicaklamaya gidiyom demis cikmis yukari bizim kata. bende o sirada evde degilim, Kayinpeder gildeyim. o yukari ciktigi esnada esim hemen oradan kacip bana telefon acti. Kosarak gittim ve adami kapida yakaladim. Ben vurmaya kalmadan, kayinpederim meraktan pesimden gelip adami hemen Flur ya sakince sokup yumruklayip merdivenden asagiya firlatti. Ayni gün biz hemen Polise gidip Anzeige yaptik. Yüzünde morariklar belli olmadigi icin Polis bize ertesi gün dedi, belli olur dedi. Öylede yaptik. Ertesi gün morariklar baya belirgin oldu. Hastaneden Rapor aldik. 20.07.2017 tarihinde esim doktora gidip Kranenschein aldi. Simdi bugün Familiengerichtten mektup geldi. Adam bize einstweilige Anordnung yapmis. Yani adamin yanina 20m yaklasamazmisiz. Ayni binada kaldigimiz icin, zufällig rastlasirsak hemen 20 metre uzagina gidecekmisiz. kapinin önünde görürsek onun gitmesini bekleyip öyl binaya girebilirmisiz. einstweilige Anordnung yaparkende eidest statt abgeben yapmis. Simdi bu eidest statt da yalanlarini ispatlayabilecek durumum var. Eidest statt da diyorki, Frau XY nun esi saat 15 de benim Karima küfür edip azarlamis. Ben o saatte isten yeni cikip eve gidiyordum. bunun üzerine Adam saat 17 ye dogru kellersinda biseyler Basteln yapiyomus. Benim Esimi görüp direk ansprechen yapmis Kocan niye benim karima böyle yapti diye. Dövdügünü söylememis. Ama bizim elimizde Raporlar ve Anzeige var, dövüldügüne dair. Ama Adam birde sahit olarak karsi binadaki bir Adami tutmus. O adam herseyi görmüs. nasil dövüldügüne dair vs.

Sorularim:
Simdi bu durumda benim ne gibi hakkim var?
O einstweilige Anordnungu cevirip de Rechtschutzu esime yapabilirmiyim?
Veya onun Einstweilige Anordnungunu bozabilirmiyim?

Ayriyetten, Sachbeschädigungda var. Adam bizim Besigi merdivenlerden asagiya firlatmis (Resimleri cektim elimde var) Posta Kutusunu Pislemis, Resimler var, Kellermin kapisinin önünü bos kartonlarla doldurmus, Resimler var.

Bu durumda ben ne yapabilirim?

Cevaplariniz icin simdiden Tesekkür ediyorum.

S&S
cuno611