arkadas sen burada söyle yapsaydi böyle yapsaydi yaziyorsun. burada yazi yazmak kolay. arkadasinin o durumda ki düsüncelerini anca yasayan anlar ! o durumda insanin beyni duruyor . bir aile düzeni var. ise gidiyor. cocuklar okula gidiyor vs vs belki yazan arkadas schicht calisiyor belki almancasi yok. bu durumda bence hic birimiz savciya oraya buraya gitmeyiz. insanin öyle birsey bile o durumda aklina gelmez. onun icin ben tekrar yaziyorum arkadas sen avukata git. senin isini bilen bi kisi yapsin.

bunu bil karsi taraf tecrübeli ve akili birisine benziyor. sende akili davran. bide bu duruma nasil geldi onu aciklasan iyi olur.

Alıntı H@K@N Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Hukuk disi bir bakis yöntemi
Sabredeceksin,Sakin olacaksin.....Sabredeceksin Sakin olacaksin.....Sabredeceksin Sakin olacaksin (En azindan öyle görüneceksin)
Evden kesinlikle cikmayacaksin.
Davanin bitmesini bekliyeceksin.
Dava bittikten 3 ay sonra icindeki Volkani patlatacaksin.
Nasil Mi?
iki Sarhos bulacaksin ellerine 100'er Euro vereceksin,bir kadin nasil dövülürmüs göstereceksin ama öyle morlukla kurtulacak birsey olmayacak,birkac kirik kesinlikle sart.
Kusura bakma arkadasim ama bu hirvatin senin esini keller'de dövecek + seni bicaklama durumuna getirecek acikcasi bu adami bu duruma getirecek olayi merak ediyorum.
Aslinda adami bu duruma ne getirdigi su anlamda da önemini yitiren detay ise benim esimi bodrum'da yakalayip dayak atmasi varya hicbir izahi yoktur.Bu kisiden kisiye degisen
nefsi müdafa ile cezanin azaltilacagi bir durumdur.

Hukuk icinde bir yöntem
Senin yerine'de olsam Avukattan önce direk Savciliga gider tahrik(aile bireylerinden birisinin dövülmesi,diger bireyleri tahrik etmektir),darp,yaralama(fiziken yapilan müdahale),tehdit(esini bicaklamaya gidiyorum demesi),özgürlügünü kisitlama(kapali bir alanda alikoymasi,bu durumda bodrum katinda darp olayi gerceklestigi icin özgürlük kisitlamasina girer) dava acardim.Bu saydiklarim savciliktaki cezasi alenen tutuklama,göz altina almaktir.
Olay yerine darptan dolayi Ambulans ve Polis cagrilmaliydi,bu durumda savcilikta otomatik olarak devreye girer'di.
20 metre yaklasmama olayina gelince,hirvat acikcasi sizden biraz daha akilica davranmis savciliga gidip can güvenliginden dolayi bu belgeyi cikarttirmis,einstweilige Anordnung bunu ne sen nede polis durdurabilir sadece mahkeme geri alabilir.
ama sen olay yerine ayni gün ambulans,polis cagirsaydin einstweilige Anordnung size uygulanirdi,su anda hirvat madur durumda gösteriliyor.
biraz gec kalmis olsaniz'da,avukattan önce savciliga gidin derim.
Tekrar diyorum ama cok yanlis bir yol takip etmissiniz.Bundan sonra kimsenin basina böyle seyin gelmesini istemem ama olurda gelirse,fiziki bir ortam gelisirse,olay yerine Ambulansin ve Polisin cagrilmasi gerekir.
Polis o anda tüm raporlari,sahit varsa sahitlerin kimliklerini tutar,sonradan yalanci sahitlerin olaya müdahale etmesini engeller raporlarla.
Ambulans ise bir insan darp edildiginde bir gün sonra mavi lekeler ortaya ciksin diye rapor beklemez,doktorun muhayene sonucu nerelere darp edildigi aninda ortaya cikar.