Sorular cevaplanali nerdeyse 2 ay oldu ama siz hala anlamiyorsunuz, bir daha deneyelim bakalim!
İster Çanak/GPS olayı ister Ay'ın Dünyanın çeşitli yerlerden farklı görünümü, ister Bazı Ülkelerde 6 Ay Gece 6 Ay Gündüz olayı ve yer çekimi olsun cevap yoktur.
Bir defa su uzaya gönderilen uydulara bir bakin:

Bunun hareket motorlari nerede?
Yakit tanki nerede?
Saatde 1600 KM hizla dönen bir dünyanin cevresinde bu nasil bir hizla dönüyor ve bu hareketi hangi ekipmanla sagliyor?
Bunlara siz cevap vereceksiniz.
GPS uydulari hakkinda yine bilgiler yazmistim, tamami CepTelefonu vericilerinden gelmekte, okyanuslarda GPS calismaz.
iligi Arastirma videosu:

Bir defa Kutup filan yok cember seklinde bir Dünya var. Merkezi ise Kuzey eger oraya kutup diyecekseniz benim icin
mahsuru yok. Günes ve ay kendi yörüngelerinde yilda 3 degisik cember seklinde üzerimizde tur atiyorlar. Günes turunu
24 saatde Ay ise 24 saat 50 dakika da tamamliyor. Yani ay her gün Günesden 50 dakika gec geliyor buda ayin evrelerini
olusturuyor. Kuzeye en yakin oldugu zaman yaz aylari oldugundan kuzeyde Günler uzun Antartika cemberinde ise kisa oluyor.

Aldığımız oksijen, nasıl aşşağilara kadar iniyor ve uzay'a gitmiyor?
Bunun Cevabinin Gökkupbe veriyor yani üzerimizde Bir kupbe var ve biz bunun disarisina cikamiyoruz.
Film ve dizileri yapildi ve bunlar öylesine yapilmis olamaz herhalde, mutlaka bir fikir edinmis olmalilar.

Suların akışı, şayet Düz Dünyadan ibare alırsak, nasıl daima aynı yön'e akıyor?...eğer kanıt doğru ise, Suların hiç akmaması gerekir veya ters yön'e akışı olmalıdır!!
Bunun cevabini kendin vermisdin hatirlarsan.
Ben sormustum;
Eger dünya Küre ise Denizler ve okyanuslar nasil duruyor su hep kendini teraziye alir.
Siz: Yercekimi sayesinde demistiniz.
Ben: Yercekimi suyu cekiyorsa neden Daglardaki sular asagi akiyor? Daglarda yercekimi yokmu?
Cevap yok.

Fırtınalar ve Rüzgar nereden güç alıyor?

Bulutların yönlerini hangi güçler belirliyor?
Bunlari Hava akimlari belirler, Hava akimlarida Günes isinlarinin ve Denizlerin
manyetizmasiyla olusur. Tuzlu suda elektrik akimi olusur ve bu akim bulutlar
ile tasinir.
Örnek Video;

Volkanlar nasıl meydan'a gelmiş ve faaliyetteler?
Bu yeryüzünün yapisindan kaynaklanan bir olaydir, Dünya´nin sekliyle kesinlikle alakali degildir.
Ayrica yeraltina yapilan en derin kazi calismasi 12.000 metredir ve bulunan sudur. Buda bize
Alinti:
Daha önceki yazılarımızdan Bilim adamları ayaklarımızın altında 600 km derinde bir okyanus buldular yazımızda bahsetmiştik.
Dünya’da insan eliyle ulaşılabilmiş en derin nokta 12 kmdir. Bu yazımızda bu en derin noktanın delindiği Sovyet projesine gideceğiz.

Rusya’nın batısında izbe bir yerde paslanmış metal ve yıkılmış beton mezbelelerinin arasında toprağa vidalanmış büyük metal bir disk göreceksiniz.
Açmaya çalışırsanız açamayacaksınız çünkü bu herhangi bir disk değil, bu Dünya’nın en derin kuyusu yani yer altında 12 km derinliğe ulaşan Kola kuyusunun kapağı.
12 kilometre ne kadar derindir? Aslında okyanuslardaki en derin noktadan bile daha derindir. Dünya’nın en yüksek dağı olan Everest dağının
bir buçuk katı bir derinliktir. İlginç olan başka birşey de bu kuyunun Petrol aramak için değil tamamiyle bilimsel amaçlarla kazılmış olmasıdır.

Sovyet bilim adamları 1970’li yıllarda bu deliği kazmaya başladıklarında bunu daha çok yerkabuğu hakkında bilgi edinmek için yapmışlardı.
Çünkü gerçekte ayaklarımızın altında olup biten hakkında Güneş sisteminin öbür ucunda olup bitenlerden daha az şey biliyoruz.
24 yıl boyunca bilim adamları çeşitli zamanlarda delme çalışmalarına devam ettiler ancak umdukları kadar derine inemediler.
1994 yılında 12 km yapmışlardı. Bu delme çalışmaları için birçok kayda değer yeni icatlar yapmak zorunda kaldılar, çünkü teknolojik
olarak birçok problemlerle karşılaştılar. Su basarak çamuru yukarıya transfer eden delgeç ucu bunlardan biridir.
Bazi sorularinin Konumuzla ilgisini anlayamadim.
Teraziler, Deniz'in olmadığı yerde, neden farklı tartıyor?
Bak bu surunun Dünya´nin sekliyle ne alakasi var? Terazi derken Agirlik ölcüsümü?
yoksa Düzey ölcüsü kastettin?

Her Maden'in kendine göre hacmi ve ağırlığı vardır, Yer çekimi yok ise, her Maden aynı ağırlıkta olması gerekmez mi?
Bu Maddenin yapisiyla ilgilidir. Kütle cekimi denilebilir.
1 kilo Pamuk mu agirdir? yoksa 1 kilo demir mi?

Güneş ve Ay, nasıl mesafeyi devamlı Dünya'ya koruyor ve uzaklaşmıyor, yakınlaşmıyorlar?
Yukarida yazdim Ay ve Günes üzerimizde cember cizerek dönüyorlar. ve bu cember 3 ayri yol seklinde.
en dar cember Kuzeyde yaz yasanmasini sagliyor, ortadaki cember ise ekvatorda yaz, Kuzey ve Antartikada Baharlarin
yasanmasini sagliyor, en genis cemberde ise Kuzeyde kis, ekvatorda bahar ve Antartikada yaz aylarinin yasanmasini
sagliyor.

Uzaktaki Dağ veya yüksek Binaların, yaklaştıkça, neden önce Kubbeler'i görünüyor?
Bunlarin hepsi bakis acisiyla alakali durumlar, bir video ile olayi aciklayalim:

Roketler ve Füzeler, neden en tepeye çıkar ve Uzaydaki Kontrol Uydu tarafından Hedef'e doğru yönlendirilir?
Roketler ve Füzeler uzaya filan cikmaz. Belli bir yükseklikten sonra egri bir ucusa gecerler.
Yakiti bitince de Okyanusa bir yerlere düser.
Dikine gönderiler Roketler en fazla 1.36 saniye filan ucup sanki duvara carpmis gibi parcalanarak yere düser.

Casus Uydular ve Google Earth gibi Dünyanın çeşitli yerlerden Resim/Video gibi kayıt yapma imkanı vardır..madem Uydular yoktur..bu Resimler ve Video görüntüler nereden Meydan'a gelmektedir?
Alcak yörüngede ucan hava araclari vardir. Bu araclar görüntüleri kaydedip Küre dünya modeline uygularlar. Yapilan Yeryüzünün haritasini cikarmaktir.

ISS, madem Kurgu!?...Gök yüzünde ışıklandırılmış hızlı şekilde geçen nesne nedir?
Insansiz Hava araci arkadasim icinde insan yok yani, o soytarilar yerde show yapiyorlar.

Sanirim Tüm sorularina cevap verebilmisimdir. Sonucta ben bir bilim adami degilim ancak bu kadar oluyor.

Kolay Gelsin!