Alıntı kartal55 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Gercekten harikasin.Cevabin 6 ila 9 mu yani son yazima.Konuyu bulandirip allayip pullayip cevap vermeden direk soruya geciyorsun.Senin sorularina cevap vermeye gerek bile yok.Bilim ve fizik tüm konulara cevap vermis acip heryerden bulursun cevabi.Bulursunda sen 6 yi 9 yada 9 u 6 görmezsin 96 veya 69 dersin.Son yazimada hic cevap yok .Verdigin cevap 6 ila 9 yani.Cevabin olmayinca cevabin bu yani.Bak bu 6 yaziyla -Alti- buda 9 -Dokuz-Neyseki cevabin olmadigini burda herkes gördü.Cevaplarin artik Felsefe alanina kaydi.Fizikten ciktik Felsefeye gectik.Sonucta bilimden ve gercekten vazgecmemiz gerektigi belli olmus oldu.Fizik kurallari vardir.Fizik kurallari Matematik ilede sabitlenmistir.Dünyaya düz bakarak mantikla aciklanmaz.E=mc 2 gibi.Bunun aciklamasi orda yazan rakam ve harfler deildir.Yoksa baska yerlerde düz dünyacilara burdan cevapmi ariyorsun.Bu kadar cevap yeterlidir onlara merak etme.Gercekler sonuclandigina göre artik rahatim burda yazmaya gerek kalmadi.34 Sayfa ilerleyerek zaten rekorlari altüst etmisiz.Hemde ispatli bir konuda.Son cümlem siz siz olun ispatli olan hicbirseyi tartismaya bile acmayin.Selametle.
Su yazdiklarini okudun mu?
Ben bir sey anlamadim, sen bunlari anlayarak bilerek mi yazdin? yoksa cevapsiz kalip kafan mi karisti?

Matematik ile Dünya´nin seklini nasil anlayabiliyorsun ve Bilimden bahsederken birden Fizik kurallarina gectik.

Uzay Bilimi hakkindacok sey bilinmedigi ortada. Gözlemlenen evrende hic bir gezegende Dünya gibi su ve yasam
kanitlari yok. Neden bulunamadi, cünki Dünya bir gezegen degil.
NASA Bangir bangir bagiriyor, Van Allen Kusagini asamadik, bu kusak Radyasyonlu bölge ve icinden insanli bir hava
aracinin gecmesi imkansiz.
Eee uzaya filan gidilmedi, aya gidilmedi, Dünya nin Küre oldugunu nerden cikardilar?
Uzay istasyonu dedigin bir hava araci ve icinde insan oldugu bile süpheli, ben bunlari arastirip yaziyorum buraya
kafadan uydurma seyler degil, istersen sende arastirip ögrenebilirsin, yercekimi konusuda tam olarak ispatlanmis
ve aciklanmis degildir.

Neyse simdilik bu kadar.