Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2487 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 839 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Dünya düzmü yuvarlakmi?

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    16
    13 mesaja 23 teşekkür aldı
    Gene bir cevap yok.Dolu soru var yukarda.Ama kaynat gitsin her soruda oldugu gibi.Ispatlamak zorunda olan sensin ben deilim.Dünyanin en ünlü bütün fizikcileri benim gibi düsünüyor.Benim ispatim ders kitaplarinda.nasada,Einsteinda .Hawkingte heryerde.Senin Ispatin ve cevabin olmadigini zaten biliyordum.Bos islerle ugrastigin aramizdaki yazi kalitesi farkindan cikiyor ortaya.Adamlar sicakligi düsünmeyecek kadar aptaldi.Nasil bir düsünce yapin var ilginc.Ayrica Elon Musk a nasil inanmistin?Gökkubbeyi delecek tek kisi Elon diyemi inanmistin?gökubbe delinemesse elon mu delecekti inanmistin?
    Ayrica bu gönderdigin 2.video ile ilgili bir soru sorcagim simdi sana.Sakin gene kaynatma digerleri gibi.
    2.videoda cok basarisizlik olduguna dair bir yorum görmedim.3te2 basaridan söz ediyor.Sadece 2 Roket tekrar kullanilmak üzere basariyla geri inis yapti.3,Roketteki basarisizlik icin ise göstermek istememis olabilir diyorlar dedi.Buda gayet normal.3.Roket sorunmu yani simdi?
    Benim asil sorum su,2 .videodaki Baris Özcan`in yorumlarina hep katiliyormusun?bak ortak bir kaynak bulduk sonunda
    Eger Baris Özcan senin icin dogru bir kaynak ise onun Dünya yuvarlakmi videosunu sana hemen sunayim.Izle Mesut64.Kaynatma sakin,

Konu kartal55 tarafından (08 Şubat 2018 Saat 21:47 ) değiştirilmiştir.

2. Sponsor Reklam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)