Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

Toplam 1 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 1 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ben sana demiştim

Tecrübeli Üye kadehte - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    1,795
    339 mesaja 1,845 teşekkür aldı

Ben sana demiştim

Kadının biri bir giyim mağazasına gelmiş. Alacağı elbiseleri üzerinde deneyerek beğendikleri ile kasaya yönelmiş. Tam ücretini ödemek üzereyken kasanın yanındaki papağan, kadına bakarak bağırmış:
    - Orospu!..
    Bunun üzerine kadın, sinirlenerek mağazayı terk etmiş. Adam papağanı uyarmış. Birkaç gün sonra aynı kadın mağazaya tekrar gelmiş ve kasaya yöneldiğinde aynı küfüre maruz kalmış ve mağazayı terk etmiş.
    Bu duruma çok üzülen mağaza sahibi papağanı Papağan Eğitim Merkezine göndermiş. Papağan orada ingilizce ve fransızca, güzel sözler, iltifatlar üzerine eğitim alıp, geri dönmüş.
    Aynı kadın bir süre sonra tekrar mağazaya gelmiş, alışverişini yapmış, kasada parasını ödemiş ve papağana bakmış; papağanda tık yok. Şaşıran kadın, adama sormuş:
    - Yahu hayırdır, bu papağana ne oldu?
    - Papağan Eğitim Merkezine gönderdik hanımefendi. Papağanımız orada İngilizce ve Fransızca öğrendi, çok güzel iltifatlar yapıyor.
    - Nasıl yani?
    - Eteğinizin sağ tarafını hafifçe aralarsanız; İngilizce, sol tarafını hafifçe aralarsanız; Fransızca iltifatlar yapıyor.
    Adamın söylediklerine inanamayan kadın, papağanı denemek istemiş ve eteğinin sağ tarafını hafifçe kaldırmış. Papağan İngilizce konuşmuş:
    - Çok güzelsiniz hanımefendi!..
    Bu iltifat kadının çok hoşuna gitmiş, eteğinin sol tarafını da hafifçe kaldırmış. Papağan bu sefer Fransızca konuşmuş:
    - Çok güzelsiniz hanımefendi!..
    Duyduğu sözlerle mutlu olan kadın, mağaza sahibine sormuş:
    - İkisini birden aralasam, ne der acaba?
    Dayanamayan papağan, mağaza sahibine bağırmış:
    - Patron, ben sana demiştim bu kadın orospu diye!.. )

2. 12 kişi kadehte üyemize teşekkür etti:

3. Sponsor Reklam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)