Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 3202 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 5 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 5 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Opel Vectra C Kombi 150 PS Dizel Automatic EZ 28.02.2005 Diagnose APK yada software ariyorum

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Üye
    Nereden
    Essen civari
    Ettiği Teşekkür
    133
    19 mesaja 43 teşekkür aldı
    Arkadasim o arabadan bende kullandim - 1.9 CDTI 150 PS Baujahr 2004 Manuellschaltung.
    Aslinda cok memnundum - cünkü 180.000 km de aldim be 240.000 km sattim.
    4500 € ya aldim ve 1700€ sattim.
    Iki kere de sorunsuz izine gittim.
    Bir tank ile 900 - 1000 km yapardim.

Gelelim senin sorununa:

Bunlarda Drosselklappe ve AGR-Ventil sorunu olabiliyor. Gaz almama sebebi bu olabilir - bende cok sükür olmadi.
    Ayni arabayi bende kullandigim icin biraz arastirdim. Bir arkadasimda AGR-Ventil problemi var, araba cekmiyor ara sira.
    O arkadas, AGR-Ventil olmasi lazim yanlis hatirlamiyorsam, söküp temizliyor - anlatdigina göre arabayi kaldirmaya gerek yokmus o parcanin sökülmesi icin.
    Ben ama senin yerinde olsam kadini arar ve ondada ayni hata oldu mu diye sorarim - belki sana dogruyu söylemez ama.
    Benim bildigim eger hata senden öncede varsa arabayi geri verme hakkin var - tabi iyi bir avukat bulman lazim.

Googleda sunu ara "vectra c schraubenschlüssel symbol" - hata hakkinda bilgi edinebilirsin
    Konu corumlu_fatih tarafından (13 Ağustos 2015 Saat 11:58 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)