Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 3204 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: privat weg haklari?

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Yeni Üye deli divane - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    53
    4 mesaja 4 teşekkür aldı
    Evet arkadaslar persembe günü bauamtta terminim vardi ve gittim. Saolsun ordaki memur cok iyi biri cikti ve bana her yolu anlatti evin cok eski den kalma bir hakki varmi diye arsivlere bile bakti ama sonuc olumsuz.. BULBA31 arkadasin dedigi gibi sadece indi bindi yapabilirsin dedi..
    1: kendi arsanin icine park platz yapabilirsin izin sorun olmaz dedi.
    2: Anbau yapabilirmiyim diye sordum. Yan komsunu engellemeyecek sekilde hic proplem cikmaz dedi. ( Demek istedigi arka tarafa yapmak istersen yandaki komsunun izni ve imzali kagit gerekiyormus )
    3: Kendi arsama park plazt yapmak icin bager lazim diye soru sordum privat weg sahibiyle mecbur anlasmak zorunda oldugumu söyledi. ( dedim anlasilacak birine benzemiyor diye duydum dedim. Sende ona evinin arka tarafinda 2 odanin kacak oldugu seklinde konus dedi yaptigi odalarin izni yokmus.)
    4: Ayin 15 de anahtari alayim öyle gidip konsumayi düsünüyorum.( Aldigim evle privat weg sahibide ilgileniyordu )
    Ev hakkinda ne yasarsam olumlu yada olumsuz zaman buldukca burdan yazarim hersey gönlünüzce olsun..

2. deli divane üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)