Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2512 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 11 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 11 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: THY ile ucanlar icin önemli bilgi

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    750
    241 mesaja 655 teşekkür aldı

THY ile ucanlar icin önemli bilgi

Selam,

bugün THY müsteri danisma hizmetleri telefon numarasini aradim ve 2 hafta sonraki ucus icin ne olur ne olmaz diye bilgi aldim.
    Iyiki aramisim.

Bu bilgileri size panik yapmak icin degil sadece edindigim bilgileri size aktarmak icin yaziyorum.

Ucak biletlerini esim ve cocuklarim icin tam yilbasi gecesi 31.12.2016da almistim. Bu zamana kadar THYden benim cep telefonuma ve email adresime bilet aldigima ve degisikler üzereni dair devamli bilgiler geldi. Bildiginiz gibi mayis ayinda kilo hakkindada bir-iki degisiklikler olmustu. Bu sebebden ve ucus saatlerin devamli degisiklerinden dolayi bu sabah THY´i aradim ve bilgi edindim.

Telefondaki bayan görevliye 2 hafta sonraki ucus hakkinda herhangi bir degisikligin olup olmadigini sordum. Aldigim cevap hicte hosuma gitmedi. Ucus vakitleri gene degismis ve bana yeni ve güncel olan saatleri telefonda verdi. Tamam bu sorun degil, esas sorun bu zamanda kadar, yani biletleri aldiktan simdiye kadar, THY´nin sistemlerinde radikal degisikler olmus. Ucmak istiyen kisi, bileti oldugu halde, müsteri hizmetlerini arayip yeni sisteme kayit olmasi lazimmis. Ve bu yeni sisteme müsteri kendisini kayit ettirmesi lazimmis. Bu olmazasa, yeni kayit sistemi, müsterinin bileti oldugu halde ucaga alinmama tehlikesi dahi varmis. Ilk önce saka zannettim ama telefondaki görevli bayan bana gayet ciddi durumu anlatti.
    Durum böyle ise neden THY beni aramayi gerek görmedi ve beni bu konu üzerine bilgilendirmedi diye sordum. Aldigim cevap sadece özür dileriz oldu. Uzun lafin kisasi yani ben bugün THY aramasaydim ucaga binememe tehlikesi daha olacakti.

Onun icin sizlere önerim, egerki THY ile ucacaksaniz müsteri danisma telefonunu arayin ve bilgilenin. Allah korusun su güzel günümüzde yollarda rezil olmayalim.

2. 6 kişi Selam üyemize teşekkür etti:

3. Sponsor Reklam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)