arkadaslar siz isin girgirina gidiyorsunuz , ben burda magdur kaldim arkadasimizin biriside burda yazmiski ben ADAC yi arabam icin yolda kalmak icin yaptirmiyorum diye peki niye yaptirdin aksam yemegi yemek icinmi yaptirdin
usta bende burda magdur durumda kaldim ben ucak biletimi ödeyecek durumdayim sende ucak biletine otele takilmisin helal sana 7günlügüne araba kiraladim bana nedediler biliyormusunuz arabanizi atin ..ucak biletinizi karsilardik AMA. siz araba kiralamisiniz
biletinizide kendiniz alin dediler bunlari yasayan benim ben hayel gücümü kullanipda burda konu acmadim yasadigim seyleri yaziyorum konuyuda bindiginiz arabanin degerini yazarak baska yere sapittirmayail lütfen ilgilendirmez beni antebe 80bin euroluk arabayla izine gidenler ben magduriyetimi yazdim sadece bilgi amacli ve suan halen türkiyedeyim arabamda yapilmadi her önüne gelen ankarada sanziman tamircisiyim hallederim yaparim diyor ama kimse isin icinden cikamdi parayi alan baska konusuyor
bende bir cekici bulup arabayi sinira kadar cektirmeyi düsünüyorum ordanda siniri ite kalka gecip arabayi bulgardaa atacam pilakami söküp gelcem ve ADAC denen serefsiz lerdende cikisimi yapacam