Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2533 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 45 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: DiKKAT iZiNE GiDECEK ARKADASLAR

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Moderator 44Malatya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zurbahan Dağından
    Ettiği Teşekkür
    1,891
    860 mesaja 3,538 teşekkür aldı
    Ben adac plus üyeliğimi 98 yılında yaptırdım, 99 da frankfurt tan Augsburg a tanıdıklara gittik. Yolda pis kokular geldi, fazla önemsemedik, oraya vardığımızda bir Türk araba tamircisine gösterdik. Adam oraya buraya baktı birşey bulamadı ve dedi ki bu arabayla türkiyeye gidip gel birşey olmaz, güvendesin korkma.
    Neyse usta ya güvendik bir gece kaldıktan sonra pazar akşamı geri frankfurta yola düştük. O zamanlar cep telefonu yok, neyse otobanda yine aynı kokular, arabanın farları söndü, hemen ausfahrt gördüm, oraya daldım ve bir Tankstelle ye park edebildim. Benzinci kapalı, karanlık birde araba da 2 bayan, 2 erkek, 1 de çocuk var. Bayanlara dedik, siz burda kalın biz biryerde telefon buluruz. Fazla uzatmıyayım bir kaç km sonra pizzacı bulduk, oradan tlf açtım, Abschleppdienst geldi, kontrol etti, akünün sıvısı bitmiş, koku ordan gelirmiş, lichtmaschineyi öldürmüş. 5imizi ve arabayı frankfurta kadar götürdü, sağolsunlar daha ben bunlardan ne bekliyeyimki.

2. 4 kişi 44Malatya üyemize teşekkür etti:

3. Sponsor Reklam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)