Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2475 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 1 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 1 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Youtube vs de Olan son dönem türeyen tuzaklara dikkat ediniz.

Administrators karam82 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    6,389
    10,754 mesaja 142,206 teşekkür aldı

Youtube vs de Olan son dönem türeyen tuzaklara dikkat ediniz.

Selam Arkadaslar

Sizlere resimde anlatmaya calistim, bu ve buna benzer tuzaklara cok dikkat edin.

Eski Forumda sizlere Ayni Sayfanin kopyasini nasil yapip sifrenizi calindigini anlatmistim.
    Son dönem Malesef Tuzaklar boyutlarini degistir, Instagramda takipci sayisi yüksek olanlar direk hedef olup hesaplari calinip isim degisikligi yapilarak bir cok türk forumlarinda satilmakta.
    instagram da pek cok acik oldugundan yüksek takipci sayiniz yoksa korkmaniza gerek yok.

son dönem youtubede cikan tuzaklara dikkat ediniz.
    Cok yüksek takipcisi olan youtuberlerin hesaplarinin aynisini acarak, resmini vs kullanarak takipcilerini tuzak a düsürmeye calisip dolandirmaya calisiyorlar.
    resimde anlattigim gibi.

1. Enes Baturun original hesabinin arkasinda ok isareti var dolandiricinin hesabinin arkasinda bu isaret mevcut degil ve kod verip size bu codu gooleye vermenizi istiyor maksat sayfasina cekmekte
    bu sayfaya yöneldiginizden sizleri kandirip belirli bilgilerinizi sizden istiyorlar bu tuzaga düsmeyin.
    bu hesaplar okadar profesyonel calisiyorlar ki verdikleri codu ve vermis olduklari sayfalar bir kac saat aktiv tutuyorlar ve sonrasinda hem yaptiklari yorunlari siliyorlar hemde vermis olduklari sayfalari kaldiriyorlar sizin bu sahislari bulma ihtimaliniz hic bir sekilde birakmiyorlar.

iphone kazandiniz vs gibi sizi cekmeye calisanlarin tuzaklarina düsmemeniz icin sizleri bilgilendirmek istedim.

Resimde dikkat cekmeniz gereken yerleri isaretleyip kücük bilgilerle anlatmaya calistim.

Kendi yaptiklari yorumlara cok kisa süre icinde istedikleri likelara ulastirabiliyorlar. dikkat ederseniz resimde Sahte hesaplara cevapla (Antworten) olayida yok.
    Bu tür sahtekarlarin tuzaklarina düsmemeniz umuduyla

Iyi forumlar

2. Sponsor Reklam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)