Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2540 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 9 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 9 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Araba arizasi vede ADAC daki haklarimiz

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Yeni Üye rutas06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    19
    6 mesaja 8 teşekkür aldı
    Arkadaslar,
    bende 1996 senesinden belli ADAC üyesiyim ve cok menmunum.ADAC icin 89,50 euro ve krankenschutz vers. icinde 33,80 euro ödüyorum yillik. Ve otamatikman ADAC PLUS üyesi oluyorsunuz.
    Yillardir izine hep araba ile gittim. Cok sükür büyük problemler hic yasamadim. 2013 senesinde izine gittim Ankara`ya. Sonra gezme amacli Gaziantep,Hatay ve SanliUrfa`ya gittik.S.Urfa`da arabamiz Harran ovasi dönüsümüzde ariza yapti. ADAC ( Istanbul ) aradik bize hemen yardimci oldular. Arabamiza Wolkswagen firmasindan birini cagirdik bakildi Firmaya "cekilmesi lazim" denildi.Adac bize cekici yolladi,arabamiz firmaya yani Wolkswagen`e cekildi (bu arada sunuda aciklayayim Urfa`da cok büyük,güzel Wolkswagen firmasi var) . Arabamiza bakildi parca yok denildi. Parcanin gelmesi yapilmasi 3 gün sürer denildi biz tekrar ADAC( IST) aradik durumu izah ettik ve Firma yetkilisi ilede konustu ADAC hersey okey`lendi. Ve biz Wolkswagen`de bekledik bize 3 günlük araba tahsis ettiler.Bir RentaCar firmasindan arabamiz geldi arabayi aldik. Sira Otel idi gittik bir Otel bulduk 3 gün kaldik.
    Arabanin masraflarini biz karsiladik. Kiralik araba firmasi kendi tahsis ediyormus ADAC`dan ve Oteli biz ödedik Almanya`ya gelince paramizi geri aldik.
    Cok cok menmunum herseyiyle HARIKA bir hizmet, herkeze tavsiye ederim.
    Izine gidecek tüm Dost`lara kazasiz,belasiz gidip gelmek nasip etsin`der, iyi yolculuklar dilerim.

2. rutas06 üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)