Alıntı Serseri Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Slm arkadaslar sizinle bir konuyu paylasıp sizden bigi ve öneri almak istiyorum . Ben 17 senedir bir firmada calısıyorum. 17 senede 2 krank ve 1 kez izin yaptım . Firmayla ve patronla aram iyi , fakat son 20 aydır firma benım ve 5-10 arkadasın aylıgını gec gönderiyor . Önce 5gün gec sonra 10 sonra 20 böyle böyle gec göndermeye basladi simdi de iyice geciktirdi , 2ayda bir yolluyor , normalda her ayin 15 inde göndermesi lazim suan 2ay alacagim var ve bugün ayin 19u yaklasik 64 gündür para alamadim bu bazen 70 günüde buluyor , is yerine telefon actim kac sefer bana patronu ara diyorlar patronu ariyom tamam yolladik diyor . Nerdeyse 20 aydir durum böyle .bende sinirlendim bu hafta krank yazildim ama faydasi olmadi yerime hemen gecici birini bulmuslar , yani krank ta ise yaramiyor , ne yapacam bilemiyorum . Suan bankaya nerdese 3000 minusa girdim birde bu paranin faizi gelecek,firmada 150 kisi kadar calisan var bunlardan 5-10 kisi benim durumda ve firmanin eski calisanlari, ne yapmam lazim siz ne önerirdiniz
bu firmada düzgün gitmeyen nedir ??

Konkurs filan mı yapacaklar ? Firmanın durumu nedir ?