Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 3223 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 21 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Silayolunda güvenli istasyonlardan akaryakit almak

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    145
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    bende omv aliyorum . hem güvenli hem temiz size tafsiyem omv app indirin gideceniz yol üzerinde butun omv benzinlikeri gösteriyor . benin yol aut -slo -hir - serb -make -yunan - tr . slo omv benzinlini ec karte veya nakit odiyorum . hirvata almiyorum benzin . sirb gümrüne girdin zaman sagda tirlar duruyor onun arkasinda kulübeler var kafana hangisi yatiyorsa bozdur 2% komusiyon aliyor . benim araba benzinli oldu icin ben gecen sene 160 euro bozdurdum bana 17.300 dinar verdi gidis gelis yetiyor .benzini ve otobahn parasini kendi parasiyla ödedim . make benzin almadim yunanda giriste ve cikista euro zaten giriste ec ile ödedim cikista nakit verdim .omv benzinlikleri slo var .sirba girdin zaman biraz ilerde var ben ilk olana giriyorum hep belgrad kada 2 yada 3 tane geliyor omv .ve hurriyet tesislerinde yaninda var gine . bulgardan gitmedim icin o konuda yardimci olamacam .
    Konu bozkurt37 tarafından (04 Ağustos 2015 Saat 23:41 ) değiştirilmiştir. Sebep: hatali

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)