Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 3275 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 40 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Dizel/ Otomatik araba tavsiyeniz ne olur?

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye hope41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Herne/ Kocaeli
    Ettiği Teşekkür
    388
    231 mesaja 416 teşekkür aldı

Dizel/ Otomatik araba tavsiyeniz ne olur?

Merhaba arkadaslar, daha cok aradigim modeller, 5er BMW, Audi A6 ya da E Klasse Mercedes. Diesel ve otomatik olacak araba.

5 - 6 bin arasi bütcem var. Tabi bu paraya ancak 2004-2006 modeller var. Baktigim arabalarin km si genelde 170 bin ile 250 bin km arasinda, tabi daha cok olanlarda var ama onlara pek yanasmiyorum.

Bu paraya tabi cok iyi bir araba zor diyende olacak belki ama sonucta sans isi, elimden geldigince en temizini en az km yapani bulmaya calisacagim bakalim nasip.

Hangi marka ve hangi motor tavsiye edersiniz? Misal BMW de 525 ve 530 lar var. Audi de 2,7 ile 3.0, E Klasse de E220, E270, E320 ler var.

Bazi markalarin bazi serileri kötü ya da iyi olabiliyor diyorlar ya, hangi markada hangi motor sorunlu filan gibi tavsiyeleriniz secim yapmami kolaylastirir diye düsünüyorum.

Arabadan cok iyi anlamadigim icin yardiminiza ihtiyacim var. Tabi belki icinizde baska marka arabada tavsiye eden olabilir ama yasi daha büyükde olsa Alman arabasi olsun istiyorum, alistik herhalde ondan galiba

VW de olabilir belki bir ihtimal ama daha cok yukarada yazdigim modelleri istiyorum. Özellikle üc markayida kullanmis, huyunu suyunu bilen, alip satan ya da tamirlerinden anlayan arkadaslardan özellikle cevap bekliyorum

Su an cok acil degil, ayagimi yerden kesen 99 model bir Opel Vectra aldim gecenlerden benzinli, simdilik isimi görüyor. Bir iki ay icinde ama diesel almak istiyorum. Forum su an cok kalabalik olmasada konuyu aciyorum ki kalabalik oldukca gören ve ilgilenen arkadaslar yardim eder diye düsündüm
    Konu hope41 tarafından (14 Temmuz 2015 Saat 15:01 ) değiştirilmiştir.

2. Sponsor Reklam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 6 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 6 misafir)