Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2523 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 28 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 28 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: THY yolcuları şimdi bilet dışında bir de bagaj ücreti ödemek zorunda kalacak

Tecrübeli Üye Burclu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ev
    Ettiği Teşekkür
    257
    128 mesaja 247 teşekkür aldı
    Benim hatun çözümünü buldu, ekstradan yük alırız 23Kg telafi etmiş oluruz, tabi canım zaten bende leblebi sayıyorum bilet almak için.

Yok Arkadaşlay yok bence en doğru karar, zaten bakın bir uçağın içine bizim millet sanki savaş var gibi herşeyi getiriyorda götürüyorda, bende dahil. Bana kalsa el bagajı hiç olmasın derim tamamen kabinden kaldırsınlar, tek Buisness sınıfına izin versinler Ekonomi yok kaldırsınlar.

Bence en doğru kararı almış THY, karşı gelenlerde bir bakın kaç tane Uçak şirketi THY gibi 32kg izin veriyor.

2. Sponsor Reklam
    Moderator talo176 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    2,147
    1,392 mesaja 2,599 teşekkür aldı
    bugün de bunu okudum.. ne kadar dogru bilmiyorum.. kaynak face den kopyaladim..

BASIN AÇIKLAMASI

"THY, bagaj hakkı kararını düzeltti”

Türk Hava Yolları’nın dış hat uçuşlarında bagaj hakkını “tek parçada 23 kilo” olarak değiştirmesi Avrupa ülkelerindeki vatandaşların tepkisine neden olmuştu. Gelişme karşısında girişimlerde bulunan İstanbul Milletvekili ve TBMM İnsan Haklarını İnceleme Komisyonu Başkanı Mustafa Yeneroğlu, “Vatandaşların haklı tepkisine kulak veren THY aldığı son kararla; Almanya, Fransa, Hollanda, Belçika, İsviçre ve Danimarka’dan yapılan uçuşlara istisna getirmiştir. Böylece bu ülkelerden gelen yolcular için serbest bagaj ve 30 kg yük hakkı uygulaması devam edecektir. Yeni karar için Türk Hava Yolları yönetimi ve genel müdürlüğüne teşekkür ederim” dedi.

4. 2 kişi talo176 üyemize teşekkür etti:

Üye
    Ettiği Teşekkür
    341
    24 mesaja 29 teşekkür aldı
    evet bende okudum Habertürkde,gene eski haline döndürmüsler,yogun sikayet üzerine.

Tecrübeli Üye Caykara_61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Her
    Ettiği Teşekkür
    1,066
    81 mesaja 148 teşekkür aldı
    Dün bilet aldim yük hakki 30kg

7. Caykara_61 üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye ayrtonsenna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    196
    20 mesaja 51 teşekkür aldı
    Arkadaslar Politik yorum yapmayacagim yanlis anlamayin ama daha düne kadar THY larini dünyanin bir numarasi
    propagandasi yapiliyordu.
    Hatta benim kulagima Lufthansa kim! diyenler mi olmadi THY na rakip yok falan filan. THY superr vs.
    Simdi bu degisiklikle diger havayollrinla karsilasinca önceligi özelligi varmi yok mu.?
    Ayni seviye geldi yük konsunda. Ayrica Tek THY 30kg yük almiyordu örnek Hindistan havayollari 40kg aliyor, önceliri hepsi 30kg
    ne oldu da böyle oldu cok kolay $$$$$$.Sanki ozamn ucaklar yükten havalanamiyormuydu.???
    Ama THY ya yönetenler diyelim ne yapsalar dogru oluyor ,ama elestirme yok .
    Bir de elestirelim ya. Bence 30kg evet kalsaygi cok iyi olurdu THY nin o bir güzel özelligi idi degir
    kg sinrini degistiren ve sadece para icin sinri asagiya ceken havayollarina karsi.
    Ama simdi THY da ayni sistemin icine girdi 1 kilodan para almak VS.
    saygilar sundum.
    Konu ayrtonsenna tarafından (25 Mayıs 2017 Saat 12:47 ) değiştirilmiştir.

9. ayrtonsenna üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    1,143
    165 mesaja 333 teşekkür aldı
    Alıntı Caykara_61 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Dün bilet aldim yük hakki 30kg
    Aynen bende 2 gün önce aldım 30 kg hakkı var kisi basi

Tecrübeli Üye arapkarizma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    276
    58 mesaja 76 teşekkür aldı
    THY geri adim atti Kilo haklari artik tekrar 30 Kilo ya cikti

Tecrübeli Üye ayrtonsenna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    196
    20 mesaja 51 teşekkür aldı
    Madem bilgi veriyoruz dogru verelim burada tek almanyada yasayanlara göre bilgi vermeyelim.
    THY geri adim diye birsey yok sadece Almanya,Fransa ve isvicre icin 30 kg oldu.
    Ama diger bütün dünya ülkeleri avusturya ingiltere (avrupadan) o ülkeler icinde 30kg gecerli degil.
    Ayrica burda gecen gün yorum yazdim diye hosuna gitmeyen @selam gibiler susacaksin falan diye
    yazmis. Nedemek yani yorum yazamayacakmiyim ayrica hakliyim sadece Almanya, hollanda,danimarka, fransada ve isvicre de
    tekerar 30kg oldu demke THY geri adim atti denemez dünyada 5 ülkeden Fazla var sanirim.
    yukarida bir arkadasda belirtmis ama herkes sanki her ülke icin ayni saniyor.
    O yüzden yorum yaparken kimseyi rencide etmeden yazalim.
    saygilar sundum.
    Konu ayrtonsenna tarafından (29 Mayıs 2017 Saat 17:21 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)