Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2583 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 26 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sırbıstan: Otel Bosphorus

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye MiAy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ludwigshafen/Zonguldak
    Ettiği Teşekkür
    76
    49 mesaja 65 teşekkür aldı
    Alıntı deli-kadir Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Kardes anladigim kadariyla Essen civanindan cikiyorsun. Otel Bosphorus nerden baksan sana 1750 km.. Gidebilecek misin o kadar yol bir günde?? Ben bahsettigim gibi Pirotta kaldim. 1640 km. Sabah saat 5 de Frankfurttan ciktim ve saat 21-22 arasi otele giris yaptim.. Bosphorus 100 km daha yakin oldugu icin orayi tercih ettim bu sene
    deli-kadir Ustam,
    Ben geçen sene sabah 4 de Ludwigshafen'den çıktım yola. Bilirsin Frankfurt yakınlarında.
    Akşam saat 20:00 gibi Bulgara giriş yaptım. Gece 24:00 de Edirne'de otele giriş yaptım.
    Demek istediğim niye Pirot'da veya başka yerde konaklama yapıyorsunuz ?
    Gayet güzel gidiliyor, fazlada yorulduğumu söyleyemem.
    Arada bir saat kadar hanıma verdim.
    Birde Ludwigshafen'den Pazartesi çıktım, sınır kapılarında hiç beklemedim gibi bir şey.
    Nasipse bu sene yine aynı şekilde yapacağım.
    Saygılar

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye deli-kadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Frankfurt/Main -- Gaziantep/Nizip
    Ettiği Teşekkür
    28
    77 mesaja 198 teşekkür aldı
    Alıntı MiAy Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    deli-kadir Ustam,
    Ben geçen sene sabah 4 de Ludwigshafen'den çıktım yola. Bilirsin Frankfurt yakınlarında.
    Akşam saat 20:00 gibi Bulgara giriş yaptım. Gece 24:00 de Edirne'de otele giriş yaptım.
    Demek istediğim niye Pirot'da veya başka yerde konaklama yapıyorsunuz ?
    Gayet güzel gidiliyor, fazlada yorulduğumu söyleyemem.
    Arada bir saat kadar hanıma verdim.
    Birde Ludwigshafen'den Pazartesi çıktım, sınır kapılarında hiç beklemedim gibi bir şey.
    Nasipse bu sene yine aynı şekilde yapacağım.
    Saygılar
    Simdi senin dedigin sekilde gitmek tabii ki mümkün, eyvallah. Ama benim Sirbistanda otelde kalma sebebim tamamen dinlenme ve saglik acisindan.. Acikcasi 20 saat yol gitmek bana ters. Iki kizim var, onlarinda dinlenmeye ihtiyaci var, bellerini dinlendirmeye ihtiyaci var vs. Sonucta bizde insaniz, insan gibi uyumaya muhtaciz. Örnegin arabada uyumak hic saglikli degil, insan adam akilli uyuyamiyor. Bu sekil Sirbistanda bi gece konakladigimiz zaman hem ilk gün yaklasik 1600 km yi 15-16 saatte gidiyorum, hemde ersti gün kahvaltimi yapmis ve dinlenmis bir sekilde yoluma devam ediyorum. Zaten Istanbula gittigim icin geriye kaliyor 8-9 saatlik yol. Aksam olmadan eve giris yapiyorum ve güzelce aksam yemegimi yiyiyorum. Uzun yola ciktigin zaman yolda gecirdigin her saatin her acidan önemi cok büyük. Bunlari iyi hesap etmek gerekiyor

4. deli-kadir üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)