Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 3165 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123
Toplam 44 adet sonuctan sayfa basi 41 ile 44 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ucak kalkmadi o gün ne imkanlarim var ?

Tecrübeli Üye Talha'linho 7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    118
    64 mesaja 91 teşekkür aldı
    https://www.flightright.de/

ALLAH yardimcin olsun

250Euro ile 600Euro ya kadar biletbasi entschädigung alabilirsin yukaridaki linke bak onlar senin icin herseyi yapiyorlar ama 20 ile 30 provision aliyorlar hic bir sey ile ugrasmana gerek yok
    ben sahsen Avkat ile ugrasacama flightright verirdim

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye yadikar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Berlin/ istanbul
    Ettiği Teşekkür
    430
    131 mesaja 578 teşekkür aldı
    Alıntı yadikar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar biz tatil için Antalyaya THY dan bilet aldık uçmamıza bir gün kala bir mail geldi Sunexpres ile uçacağımız söylendi herneyse Antalyaya uçtuk tatilimizi yaptık geri döneceğimiz den bir gün önce bir mail de Sunexpres den aldık oda dönüşümüzün Corendon ile olacağını yazıyor herneyse dün havaalanına gittik önce 4 saat rötar olacığı yazdı 4 saat bekledik bu sefer uçak bozuldu bu gece Antalyada kalacaksınız ve yarın sabah 09.00 uçacağız dendi ve bizi bir hotele yerleştirdiler şimdi saat 09.00 oldu bir hala bir haber yok çoluk çocuk perişan olduk tatil burnumuzdan geldi şimdi benim bilmek istediğim döndüğümüzde en azından çektiğimiz eziyeti karşılığı olarak bizim bu uçak şirketinden maddi bir şey talep etme hakkımız varmı ve bunu nasıl yapabiliriz.

Arkadaslar 42 saat gecikmeyle nihayet Berline gelebildik birinci sayfada yazilan linklere bu https://www.flugrecht.de/ ve bu https://www.flightright.de/ sorgulama yapiyorum fakat söyle bir yazi cikiyor

"Dieser Flug ist nicht anspruchsberechtigt
    Kein Anspruch
    Leider ist für diesen Flug die EU-Fluggastrechte-Verordnung nicht anwendbar, da der Abflugort der maßgeblichen Flugstrecke außerhalb der EU liegt und auch die ausführende Fluggesellschaft nicht als EU-Fluggesellschaft registriert"
    yani hicbir hak talep edemiyoruz.

Tecrübeli Üye player6767 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    1,107
    63 mesaja 105 teşekkür aldı

Exclamation onurair gecikme 5saat 35dk ne haklarim var .

mrb arkadaslar,

ben bundan 4-5 sene önce bir konu acmistim gecikme icin parami geri almistim konu burda halen olmazi gerekiyor..

dün antalyadan düsseldorfa üctum onurair lan ucak tamm 5saat 35dk sonra kalkti gecikme oldu simdi benim haklarim tamm olarak ne ?

ozamanlar ben germania lan uctumda geri para almistim entschädigung (flightright) dogru simdi onurun bu ucak nummarasini verdim zaman yaziyorki ist nicht eu land diye yani entschädigung hakim olmadi yaziyor..

simdi nasil bu durumu cöze bilirim?

simdikden herkeze tsk ederim

saygilar
    player6767

Tecrübeli Üye gentlement - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Mannheim
    Ettiği Teşekkür
    24
    172 mesaja 424 teşekkür aldı
    Alıntı yadikar Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar biz tatil için Berlinden Antalyaya THY dan bilet aldık uçmamıza bir gün kala bir mail geldi Sunexpres ile uçacağımız söylendi.
    kardes, sen biletini THY aldigina eminmisin? THY kesinlikle böyle birsey yapmaz!!! PNR yada bilet numarasini yaz ben bir arastirma yapayim...
    Konu gentlement tarafından (13 Eylül 2018 Saat 08:47 ) değiştirilmiştir.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)