Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2599 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 13 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 13 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Vorstellungsgespräch Termin hakkinda bilgi lazim

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye MEGAbond - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    NRW
    Ettiği Teşekkür
    2,610
    475 mesaja 1,220 teşekkür aldı
    Alıntı belalimisa Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Benim düşüncem RED kararı gelecek almayacaklar büyük ihtimal.

Çünkü konuşmanın sonunda bir halt yedim. 3 kişi vardılar aralarında birtanesi patron idi , bana dediler şimdilik patronunuza birşey demeyin.
    Bende olmaz dedim çünkü benim patronum benim konuşma günün bugün olduğunu biliyor , bana sorursa bende anlatmak isterim çünkü patronuma yalan söylemek istemiyorum dedim. Onlarda siz bilirsiniz nasıl isterseniz dedi. Yani bu sözle bir halt etmiş bulunduk.

Şimdi saat gece 03:30 oldu uyku tutmuyor , acaba nasıl bir haber gelecek diye . Neyseki yinede iyi düşüneyim iyi olsun. Hayırlısı neyse o olsun.

Sorduğunuz içinde tekrardan Teşekkürler ederim. Haber iyi veya kötü olsun illakine buraya tekrardan paylaşırım.

Saygilarimla
    kusura bakma,moralini bozmak gibi olmasin ama,eskilerin bir sözü vardir.------>DOGRU SÖYLEYENI 9 KÖYDEN KOVARLAR diye.

insallah senin icin hayirlisi olur arkadasim,olmuyicaksada,,varsin olmasin,vardir ondada bir hayir.sen dogru olani yapmissin.

i$in gücün rast gitsin.

2. MEGAbond üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)