Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2604 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 18 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 18 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: is Yerinde sorunum var kafayi yiyecegim....18 seneden sonra

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Saygiyla Aniyoruz 01.01.2018
    Ettiği Teşekkür
    308
    231 mesaja 455 teşekkür aldı
    senin meseleni okurken icimden krank yap diyecektim yazinin sonlarina dogru obur arkadas krank ben fazla krank yapan insanda degilim diye yazmisin.Bak arkadasim senin arkadas isini biliyor krank yapman sart uzatma fazla kranki ama yap simdi tam sirasi nedenine gelince senin piskolojin bozulmus baya ikinciside onlarda dusunur biraz bu adam pek boyle yapmazdi ne oluyor diye benim calistigim yerde bir turk kadini var is yerinde 25 seneyi askin suredir calisir kranki yok denecek kadar azdir birde oyle bir azim oyle bir ozveriyle calisiyor onun gibi calisan yok desem yalan olmaz sene sonlarinda beurteilung yapilir her sene kadina ne oldu ne dediler dedimmi bana lafi su daha iyi yaparsin cok yavassin oburleri senden daha iyi filan diyorlarmis o zaman sende oburleri gibi her iki haftaya bir krank yapman lazim dedim bana gerek yok ben isimi yapim duzelir bos ver der allahlarindan bulsunlar der fakat burdaki yanlis is yerinde politika cok onemli nasil calistigin degil niye calistigin sorgulaniyor asil soru sorun bu benim sana tavsiyem hemen krank yap ve inandirici ol durustlugunude bir kenara birak durust insani is yerinde sevmiyorlar politikaci ol is yerinde benim sana tavsiyem budur nasil severler seni kendin bile inanmassin.

2. 2 kişi gamberoglu2000 üyemize teşekkür etti:

3. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    702
    169 mesaja 299 teşekkür aldı
    Alıntı gamberoglu2000 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    senin meseleni okurken icimden krank yap diyecektim yazinin sonlarina dogru obur arkadas krank ben fazla krank yapan insanda degilim diye yazmisin.Bak arkadasim senin arkadas isini biliyor krank yapman sart uzatma fazla kranki ama yap simdi tam sirasi nedenine gelince senin piskolojin bozulmus baya ikinciside onlarda dusunur biraz bu adam pek boyle yapmazdi ne oluyor diye benim calistigim yerde bir turk kadini var is yerinde 25 seneyi askin suredir calisir kranki yok denecek kadar azdir birde oyle bir azim oyle bir ozveriyle calisiyor onun gibi calisan yok desem yalan olmaz sene sonlarinda beurteilung yapilir her sene kadina ne oldu ne dediler dedimmi bana lafi su daha iyi yaparsin cok yavassin oburleri senden daha iyi filan diyorlarmis o zaman sende oburleri gibi her iki haftaya bir krank yapman lazim dedim bana gerek yok ben isimi yapim duzelir bos ver der allahlarindan bulsunlar der fakat burdaki yanlis is yerinde politika cok onemli nasil calistigin degil niye calistigin sorgulaniyor asil soru sorun bu benim sana tavsiyem hemen krank yap ve inandirici ol durustlugunude bir kenara birak durust insani is yerinde sevmiyorlar politikaci ol is yerinde benim sana tavsiyem budur nasil severler seni kendin bile inanmassin.
    Kardes ne güzel yazmissin valla helal olsun bu dediklerini bana is yerimdeki TÜRK vorarbeit hemen hemen bu sekilde anlatti yani is yerlerinde her zaman DÜRÜST, CALISKAN , ÖZVERiLi olmak fazla mesailere kalmak yada hafif nezle sogukalginligi agri sizin varken idare edip kranka cikmamak calismak.. vss senin her zaman hakli oldugunu göstermiyormus yani birazda sisteme uymak POLiTiK olmak gerekiyormus

5. 3 kişi SesSizliK üyemize teşekkür etti:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)