Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2618 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 16 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 16 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Ebay da artik cinli ückagitcilar cirit atiyor nasil kurtulurum

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye tr-22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Köln
    Ettiği Teşekkür
    169
    532 mesaja 873 teşekkür aldı
    Ayni sey benimde basimdan gecti aldigim mal bu http://www.ebay.de/itm/152444597903?...%3AMEBIDX%3AIT iki günde elime gecti sorun yok,yalniz cigazi bagladim bir türlü söylenen resim video aktarma hic bir sey yapamadim.
    Bende e bayda fal actim,bana ingilizce cevap geldi,tekrar dene filan ama nafile cigaz baglanti kuruyor istedigimi alamiyorum.Bana adam 5€ vereyim mal sende kalsin yaptirirsin diyo,kabul etmedim bana bu sefer 8€ vereyim diyor,e baya para ödiyecegini,yok efendim Gemi gümrük filan bahsediyor salliyor beni.

Ben tekrar yazdim ya yenisini gönderirsin yada parami verirsin dedim, üstelik artikel standort Frankfurt yaziyor,ben zaten bunun icin satin aldim,baktim adam ertesi gün parami geri göndermis.

Benim tahminim bunlar Almanyadan gönderiliyor ama irtibata gecen kisiler Cin'den yada baska ülkelerden oluyor,bende bilgi amacli yazdim.

PS:arkadaslar icinizde bundan kulanan varmi? dedigim gibi W Lan baglati ve Telefon baglaniyor baska bir sey yapamiyorum,ayriyetten app mi lazim,normalinda hemen baglandiktan sonra video oynatmasi lazim.
    Konu tr-22 tarafından (17 Mart 2017 Saat 19:18 ) değiştirilmiştir.

2. Sponsor Reklam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)