Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2595 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 3 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 3 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: türk denızbank

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    6
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

türk denızbank

Arkadaslar türk denızbank kartımla almanyadakı bankautomatlardan en uygun şekılde nasıl para çekebılırım. Verdığiniz bılgiler için şimdiden teşekkür edıyorum

2. Sponsor Reklam
    Moderator hekimoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    132
    515 mesaja 1,088 teşekkür aldı
    Denizbank yurtdisi ATM lerden nakit para cekimleri icin %1 komisyon ücreti alir, en az 6 TL den baslar alinan ücret cekilen paranin miktarina göre degisir. Örnegin 1000 € cekersen 10 € komisyon ödersin ancak bununla bitmez. Bankalar yurtdisi para birimlerinden yabanci ATM lerde cekilen kur u genelde ayni kurun TL karsiligindan degilde cekilen kuru önce Dolara Dolardanda TL ye cevirip hesap yaptiklarindan bu karmasik kur hesaplamalindan dogan kayiplarida hesaba katmak gerekir.

Yurtdisi ATM lerden nakit cekiminde komisyon ödemeden islem yapilabilecek tek banka Yapi Kredi Bankasidir,bu bankaya ait banka kartiyla Unicredit Grup Bankalari kapsaminda Almanya da HypoVereinsbank ATM lerinden komisyonsuz para cekmek mümkündür. Size en yakin HypoVereinsbank ATM listesine bu http://nextdoor.wigeogis.com/kunden/hvb/start.php5 siteden ulasabilirsiniz.

4. 2 kişi hekimoglu üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye haveri68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    263
    203 mesaja 527 teşekkür aldı
    gecenlerde 100 € cektim tam 42 yada 48 Tl para kesmisler ,cok benim dkb bankasiyla türkiyede para cekiyorum 0 komisyon sifir islem parasi

6. haveri68 üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)