Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2636 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Sayfa 2 Toplam 2 Sayfadan BirinciBirinci 12
Toplam 35 adet sonuctan sayfa basi 21 ile 35 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: IPTV TV konusu

Moderator 44Malatya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zurbahan Dağından
    Ettiği Teşekkür
    1,887
    859 mesaja 3,535 teşekkür aldı
    Alıntı Osmanbey34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Horaz abi 50 konudan 50 si iptv oldu simdi
    Arkadaşım daha Fıkra bölümüne geçemediler

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye Selcuk8 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Ludwigsburg
    Ettiği Teşekkür
    295
    91 mesaja 191 teşekkür aldı
    Extra konu açmak istemiyorum ve burdan soruyorum. Evet arkadaşlar Türkiye den Turkcell tv+ yaptırıp getiren varmı?

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    70
    179 mesaja 581 teşekkür aldı
    Laz imam Cami de vaaz verirken " Ey Cemaat Camimizim kasasi her gün daha da kötüye gidiyor "demis
    Cemaat tan birisi de " Hocam kapatalim habu Camiyi demis" misali gibi oldu bu konu bence
    isteyen istedigi konuya yazsin ne var bunda anlamis degilim inanin
    Board daki yönetici arkadaslar bir sakinca görmedigi sürece sorun yok demektir

5. satturko üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    1,201
    6,300 mesaja 28,951 teşekkür aldı
    ATILAN Basliga ( IPTV TV konusu ) Göre Vatandas Dohru Yere Yazmis,
    Velakin icindeki mesajlari Gözden Gecirmemis O Ayri Konu.

7. bey_tu üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    1,644
    1,615 mesaja 3,317 teşekkür aldı
    Iptv var ama bakan yok..
    Burasi son bir yilda buyuk sicrama yapti.eskiden bukadar becerikli beceriksizler yoktu...
    Iptv meraklisi degilim ama image atmak ve imageleri denemek de benim hastaligim..

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    1,644
    Alıntı Selcuk8 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Extra konu açmak istemiyorum ve burdan soruyorum. Evet arkadaşlar Türkiye den Turkcell tv+ yaptırıp getiren varmı?
    Ccam da cok takiliyor,iptv ile beraber bakmak neredeyse iskence..

Tecrübeli Üye CANBARTU - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    51
    21 mesaja 31 teşekkür aldı
    anten takamiyanlar icin iptv bence en iyi altarnatif tebiki Internet hizi iyi olcak karsidan gelen yayin iyi olcak cihazin iyisini Alican kaliteli bakmak icin veya smarttv de ola Bilir iptv eskisi gibi görüntü kalitesi bozuk degil cok ilerledi kalite ccamda bakamadigin kanallarin hepsi iptv de var sizin anlicaniz anten derdi yok yagmur yagdi hava kötü faln filan avrupada yasayan vatandaslar türkiyenin kanallarini görüyor avrupanin reklam kanallarini degil daha ne istiyoruz icat edenin eline saglik

Yeni Üye byMAC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Almanya
    Ettiği Teşekkür
    75
    13 mesaja 26 teşekkür aldı
    Alıntı memo82a Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    smeilet kardes Konu aslinda IPTV'nin bir yere Toplanmasi degil de bu Kadar bu IPTV'ye bagimlilik ((( Sorun aslinda burada )))
    Diger Konular Ac kalmakta . Gercekten söyle bir takip et burada cogumuz IPTV Bölümünde . Bana sahsen biraz abartili geliyor
    dedigim gibi IPTV'de Görev yapan Arkadaslara lafim degildir Saygim sonsuz'dur onlarda kendince burada Yardim etmeye calisiyorlar
    ALLAH razi olsun güzel paylasimlarini yapiyorlar. Ama sürekli Konu IPTV IPTV IPTV ve yine IPTV biraz cok geliyor galiba ???

Dedigim gibi bende normalde IPTV kullanicisiyim Yillik vs önemli degil ama ben IPTV'den doydum yillar öncesi IPTV'den önemli daha cok baska seyler var

Slm Arkadasim,

demek ki bazilari doymus, bazilari ise daha ac;
    yani sen kendi adina belki IPTV konusunu senelerdir biliyor ve taniyor olabilirsin,
    ama bazilari böyle bir imkanin oldugundan bile daha yeni haberdar olanlar var.
    Kaldi ki bir cok ülke de Canak anten kurmanin yasak oldugu bir cok yerler var.
    insanlar dogal olarak TR kanallarini seyretmek istiyorlar.
    Onun icin bazi ailelerin cocuklari ne dogru dürüst Türkce ne de bulundugu Ülkenin dilini
    dogru dürüst konusabiliyorlar. Benim iki kizim ikiside türkceyle beraber 5 dil konusuyorlar.
    Tabii ki insanlar sadece TV seyrederek tek yönlü kendilerini gelistirmemeli...
    O konuda sana katiliyorum; eger bunu kastetdiysen!
    Saygilar, sevgiler

byMAC

12. byMAC üyemize teşekkür edenler:

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    0
    0 mesaja 0 teşekkür aldı
    Merhaba arkadaslar acikcasi bende cok kisiden iptv denedim sonunda bi yerden aldim ve bakiyorum suan gercekten yayinlari iyi tabiki cok nadirde olsa takilmalari oluyor fakat hemen geliyor yine yani rahatsiz edicek kadar degil ve cok memnunum bütün kanallarda var tabi iyi yayin icin biraz parayada kiymak gerek benim düsüncem tabi bu

Tecrübeli Üye hOrOz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Babadağ dan
    Ettiği Teşekkür
    1,294
    4,388 mesaja 9,677 teşekkür aldı
    ya bu konuyu ben tam bir sene önce açmışım

Konuyu açmamım nedni aslında IPTV değildi

Mübarek Cemaat IPTV ilgilendiği kadar başka konulara yazma ihtiyacı görmüyor

O yüzden sitemim biraz da diğer konulara ilgi gösterilmesi yönündeydi

yoksa kim izler kim izlemez herkesin kendi bileceğ iş

Üye 39uzeyir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    545
    25 mesaja 44 teşekkür aldı
    hastasiyiz bea iptv nin

birde ikide birde takilmalar olmasa

Kicket Birbey 3.0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Republic of Beceriksizler
    Ettiği Teşekkür
    557
    1,181 mesaja 2,278 teşekkür aldı
    Televizyona bağımlık aslında ne kadar eğitim seviyemizin düşük olduğunu gösteriyor. Ne kadar eğitim durumunuz yüksek olursa, okadar dahs az televizyon bakıyirsunuz. İstisnalar kaydeyi bozmaz.

Ben her zaman eski RTÜK'ü özlüyorum. Belki zırt pırt kanallar kanallar kapanıyor diye kizıyorduk, ama ne kadar haklı olduklarını gördüm. Başta TRT olmak üzere düzeyli ve seviyeli yayın yapıyordu. Şimdi ise TRT hergün dizilerinde atıp kesip duruyor. Yok Ertuğrul dizisi falan, kurtlar vadisi ve benzeri diziler nasıl oluyorda 7 veya 13 yaş üstü oluyor? Hergün adam kesiyorlar. Tarihinizi anlatacaksak bunu daha düzeyli seviyesi var.

Ama bizim millet bunları yinede izliyor. Buda yine eğitim seviyemizin düşük olduğunu gösteriyor. Aynı diziyi belgesel tarzında çekseler, eğitimliler hariç pek izleyen olmaz.

Ondan sonra toplum niye agresif, çocuklarımı ve gençlerimiz niye agresif, karısını niye vurdu? Okulda çocuk niye arkadaşını dövdü...

Ertuğrul gibi, Kurtlar vadisi gibi dizleri çocuklarına izleten anne ve babalar benim gözümde çocuklarına kötülük yapıyorlar.
    Konu Birbey 3.0 tarafından (09 Şubat 2018 Saat 10:18 ) değiştirilmiştir.

Tecrübeli Üye afghan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Köln
    Ettiği Teşekkür
    146
    169 mesaja 325 teşekkür aldı
    Biraz konu disinda ama, ben artik burda cok fazla birsey yazmak da istemiyorum acikcasi. Okuyup geciyorum.
    Cogu zaman bazi konulara cevap yazip, göndermeden tekrar siliyorum. Vazgeciyorum.

Sebep?
    Nedendir bilmiyorum, fakat son zamanlarda sorulan sorulara ve verilen cevaplara gelen tepkiler kimi zaman sinir bozucu, kimi zaman asagilayici, kimi zaman ise suclar nitelikte. Anlam vermekte ben sahsen zorlaniyorum. Soruyu soran arkadasa yardimci olmak bir yana, arkadasin sordugu soruyu dahi anlamaya calismadan atak yapmak isteyen kullanicilar var. Ve en üzücü yani ise, bu kullanicilarin bircogunun eskilerden olmasi.

"Super E10 kullanmanin faydasi ve zararlari ne?" diye sorsam, paran yoksa arabaya binme diyecekler, 5 kurusun hesabini yapan adamin o arabayla ne isi olur diyecekler.

Vaziyet bu olunca, ben kendi adima konusmak istiyorum, ne soru sormak, nede sorulan soruya cevap vermek istiyorum isin acikcasi.

Bu sebepten olsa gerek, en faal ve tartisilan konunun IPTV olmasi beni cok sasirtmiyor.
    Neden? Al gülüm, ver gülüm. Soru soruyorsun, Link veya App geliyor. Ona ragmen orda bile yer yer tatsizliklar oluyor.

Kusura bakmayin arkadaslar, eski ortam yok, en azindan benim acimdan yok. Eline sopa almis, soru soranin kafasina indiren bir tayfa türemis, istek ve arzu kirici. Ayrica bir cogunun da konuyla ilgili bilgisi dahi yok.
    Gün icerisinde biriken stress ve gazin cikartildigi bir ortam degilde, eski günlerde oldugu gibi, yardimlasmanin ön planda oldugu bir ortam olabilirsek tekrar, bence bütün konulara ragbet yine artar.
    Bu en azindan olaya benim bakis acim.

18. 3 kişi afghan üyemize teşekkür etti:

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    1,644
    Alıntı afghan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Biraz konu disinda ama, ben artik burda cok fazla birsey yazmak da istemiyorum acikcasi. Okuyup geciyorum.
    Cogu zaman bazi konulara cevap yazip, göndermeden tekrar siliyorum. Vazgeciyorum.

Sebep?
    Nedendir bilmiyorum, fakat son zamanlarda sorulan sorulara ve verilen cevaplara gelen tepkiler kimi zaman sinir bozucu, kimi zaman asagilayici, kimi zaman ise suclar nitelikte. Anlam vermekte ben sahsen zorlaniyorum. Soruyu soran arkadasa yardimci olmak bir yana, arkadasin sordugu soruyu dahi anlamaya calismadan atak yapmak isteyen kullanicilar var. Ve en üzücü yani ise, bu kullanicilarin bircogunun eskilerden olmasi.

"Super E10 kullanmanin faydasi ve zararlari ne?" diye sorsam, paran yoksa arabaya binme diyecekler, 5 kurusun hesabini yapan adamin o arabayla ne isi olur diyecekler.

Vaziyet bu olunca, ben kendi adima konusmak istiyorum, ne soru sormak, nede sorulan soruya cevap vermek istiyorum isin acikcasi.

Bu sebepten olsa gerek, en faal ve tartisilan konunun IPTV olmasi beni cok sasirtmiyor.
    Neden? Al gülüm, ver gülüm. Soru soruyorsun, Link veya App geliyor. Ona ragmen orda bile yer yer tatsizliklar oluyor.

Kusura bakmayin arkadaslar, eski ortam yok, en azindan benim acimdan yok. Eline sopa almis, soru soranin kafasina indiren bir tayfa türemis, istek ve arzu kirici. Ayrica bir cogunun da konuyla ilgili bilgisi dahi yok.
    Gün icerisinde biriken stress ve gazin cikartildigi bir ortam degilde, eski günlerde oldugu gibi, yardimlasmanin ön planda oldugu bir ortam olabilirsek tekrar, bence bütün konulara ragbet yine artar.
    Bu en azindan olaya benim bakis acim.
    afgan kardes paylasimina katiliyorum..
    yalniz sana destek mahiyetinde olmasa da ,kafama sopa firlatilabilir,sadece ortak bir fikir olarak,,
    bence olayin ic yüzü burayi takip edebilememe sorunu,,
    burada benim gözlemledigim kadariyla iyi iliskiler icinde olan ustalar da var,,buraya yeni katilanlar veya sadece birsey götürmek isteyenler araya birseyler sikistiriyor ve bilincsizce yazip gidiyor,,
    hickimse hickimseyi yüzyüze taniyip bir kahve dahi beraber icmediginden ve sanal ortam oldugundan senin özledigin o cerceveyi buralarda malesef arayip bulmak zor,,
    suanda özbeceriksizlerin geldigi nokta al ve götür,malesef kurunun yaninda yas da yak gitsin,,

20. webci üyemize teşekkür edenler:

Moderator 44Malatya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Zurbahan Dağından
    Ettiği Teşekkür
    1,887
    859 mesaja 3,535 teşekkür aldı
    Sizlere katılmamak elde değil, bazı kişiler ellerinden geldiği kadar soğutmaya çalışıyorlar.

22. 44Malatya üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)