Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2658 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 4 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 4 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Alman Vatandasi olarak Türkiyeden Emlak Kredisi

Yeni Üye
    Ettiği Teşekkür
    1
    0 mesaja 0 teşekkür aldı

Alman Vatandasi olarak Türkiyeden Emlak Kredisi

Merhaba,
    ben almanyada yasiyoeum, 23 yasindayim unbefristet saglam bir sirkette festvertragim var. Istanbuldan daire almak istedigim zaman türkiyedeki bankalardan kredi cekebilme imkanim varmi? hangi evraklar lazim olur?
    bilgileriniz icin tesekkür ederim

2. Sponsor Reklam
    Saygiyla Aniyoruz 01.01.2018
    Ettiği Teşekkür
    308
    231 mesaja 455 teşekkür aldı
    turkiyede yasayan insanlara zor kredi veriyor bankalar yurtdisinda yasayan insanin oluden farki yok ve senin turkiyede malin mulkun varsa ipotek olarak gosterirsen ordaki yasayan sahisi kefil gosterirsen belki bunun disinda bankanin garantisi yoksa imkansiz kredi alabilmen sen tv deki reklamlara filan bakma yillar once ikibin € civari bir ay icin lazim oldu bankaya gittim isim saglam almanyadan geliyorum butun evraklari onlerine koydum bu bizim icin bir sey ifade etmiyor tarlan varmi evin varmi bunun disinda iki tanede saglam borcu olmayan kefilin varmi dedi bende bu soylediklerin bende olsa ikibin € icin buraya gelmez o insanlardan alirdim zaten dedim cikip gittim turkiyede saglam gosterebilicen bir sey yoksa isterse burda aylik gelirin yuzbin euro olsun bir kurus alamassin.

4. gamberoglu2000 üyemize teşekkür edenler:

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    682
    169 mesaja 299 teşekkür aldı
    kardes TR de krediler burdakilerin 2..3 kati suan TR den ev alma zamani EURO yüksek TR de satis az canli para gören saticilarla pazarlikla iyi karli bi yatirim yaparsin krediyi burdan cek privat yada ziraat yada is bankasinin Almanya sübelirinde TR deki ev alimlari icinde kredi veriyorlar ama normalden biraz yüksek oranada.

Tecrübeli Üye
    Ettiği Teşekkür
    493
    104 mesaja 150 teşekkür aldı
    Türkiyede Konut kredileri cok yüksek, ortalama aylik 1,2 % yilda 14,4 % yapar
    Almanyada $ubesi olan Türk Bankalarina basvurman daha mantikli, örenegin Ziraat Bankasi, i$ bankasi, Deniz Bank , Oyak Anker Bank,Yapi Kredi,
    Halk Bankasi, Garanti Bankasi, $ekerbank, Akbank. Bu Bankalar Almanyada mevcut.
    Bankalara telefon edip danisabilirsin, bazilari belirli $artlarda Türkiyedeki Gayrimenkul icin kredi veriyor.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)