Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2731 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 29 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: is yerinin güvenini kayip etme

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye Serseri - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Dortmund
    Ettiği Teşekkür
    180
    34 mesaja 49 teşekkür aldı
    Alıntı Osmanbey34 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba serseri

sen bi böyle yaziyorsun bi böyle / kafanda bi seneryo yaziyorsun....

sen patron ve ailesininle arani cok positiv yaziyorsun onun icin negativ ler kafandan at....

yanlis anlasilma olmasin onun icin adamlar la 4 göz arasinda direkt görüs. böyle bir isyeri bu zamanda zor bulunur ! senin kalbin iyise bence onlarda seni iyi bilirler .

iyi birisi oldugun icin de kafandan bu olayi atamamisin ve bizimle paylasiyorsun..... yazdigin gibi cocuklari patrona yanlis iletmeden yada patronun kafasini karistirmadan en iyi si direkt görüs bu senin icin bir arti puan daha olur
    usta öyle diyorsunda ben demin bizim usta basina durumu anlatim yani tiemleitere , bana kimseye birsey deme simdi kalkip onlara durumu anlatmaya kalkarsan belkide derlerki bak bir hal yedi simdi kendini temizlemeye calisiyor diye, sen hic birsey olmamis gibi devam et olurda gerek duyarlarsa seni cagirir konusurlar, sende durumu anlatirsin. hatta yanindaki bidonlarida atmaki görsünler birsey saklamadigini
    hatta firma korksun seni kayip etmekten diyor, cünkü bazen laf aramizda gün geldi sabah 6 dan gece 3 kadar calistigim oldu 2 sene boyunca firma icin 1 lkw ile 3 lkw in isini yaptim 16 yilda 1 kez urlaup yaptim ve sadece 2 kez krank aldim, bana firma senin gibi bir enaiyi nerden bulacak, 14 aydir ayligini 10-15gün gec aliyorsun sesin cikmiyor , sanmiyorum 20 lt icin sana birsey desinler, belkide sen aklina kötüseyler getiriyon,bosuna telas yapipta ortaligi karistirma diyor
    Konu Serseri tarafından (27 Kasım 2016 Saat 01:36 ) değiştirilmiştir.

2. Sponsor Reklam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)