Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 3235 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 209 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: ucuz bilet nerden bulabilirim?

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye VoLKan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Oberhausen / Zonguldak / PS4 Pro / Androit / Samsung Smart Tv
    Ettiği Teşekkür
    74
    62 mesaja 377 teşekkür aldı
    arkadaslar bana yardimci olurmusunuz gercekden ucuz bilet bulanlar nasil buluyor anlamis degilim , ben mesela 1 bilet buluyorum http://flug.idealo.de/ 500 € pegasus ucagina ait , ama pegasusun kendi sitesine girip o tarihlere baktigimda öyle saatte ucus yok + ucus var ise bile ayni parayla alakasi yoook bu nasil oluyooo,yani bu asagidaki listedeki sitelerden nasil bilet aliyorsunuz lütfen bilgi werirmisiniz !!!

www.billigfluege.de/
    www.swoodoo.com/
    www.opodo.de/billigfluege.html
    www.billige-flüge.de/
    www.flug.idealo.de/
    www.billigflieger.de/
    www.flug.de/
    www.flug.idealo.de/
    www.swoodoo.com/

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye Tanyel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Marburg
    Ettiği Teşekkür
    86
    46 mesaja 167 teşekkür aldı
    Alıntı VoLKan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaslar bana yardimci olurmusunuz gercekden ucuz bilet bulanlar nasil buluyor anlamis degilim , ben mesela 1 bilet buluyorum http://flug.idealo.de/ 500 € pegasus ucagina ait , ama pegasusun kendi sitesine girip o tarihlere baktigimda öyle saatte ucus yok + ucus var ise bile ayni parayla alakasi yoook bu nasil oluyooo,yani bu asagidaki listedeki sitelerden nasil bilet aliyorsunuz lütfen bilgi werirmisiniz !!!

www.billigfluege.de/
    www.swoodoo.com/
    www.opodo.de/billigfluege.html
    www.billige-flüge.de/
    www.flug.idealo.de/
    www.billigflieger.de/
    www.flug.de/
    www.flug.idealo.de/
    www.swoodoo.com/

Selam arkadasim. senin dedigin olay charter yani;
    Charter uçuş seyahat acentesinin uçağı kiralayarak sefer yapması anlamına gelir. Genelde seferler tarifeli uçuşlara göre daha ucuz olduğu için ucuz uçak anlamına da gelir. Charter demek aslında özel sefer demektir.
    Burdada acente Pegasustan kiralamistir ucagi. O yuzden ucak firmasinin kendi sitesinde bulamayabilirsin ucagi.
    Ben sahsen internetten bilet alirsam,buyuk ucak firmalarinin kendi sayfalarindan kredi karti ile aliyorum. 3 e 5 e bakmiyorum simdiye kadarda bir sorun olmadi...

Tecrübeli Üye VoLKan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Oberhausen / Zonguldak / PS4 Pro / Androit / Samsung Smart Tv
    Ettiği Teşekkür
    74
    62 mesaja 377 teşekkür aldı
    Alıntı Tanyel Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Selam arkadasim. senin dedigin olay charter yani;
    Charter uçuş seyahat acentesinin uçağı kiralayarak sefer yapması anlamına gelir. Genelde seferler tarifeli uçuşlara göre daha ucuz olduğu için ucuz uçak anlamına da gelir. Charter demek aslında özel sefer demektir.
    Burdada acente Pegasustan kiralamistir ucagi. O yuzden ucak firmasinin kendi sitesinde bulamayabilirsin ucagi.
    Ben sahsen internetten bilet alirsam,buyuk ucak firmalarinin kendi sayfalarindan kredi karti ile aliyorum. 3 e 5 e bakmiyorum simdiye kadarda bir sorun olmadi...
    anladim fakat benim buldugum ucak bileti 2 büyük - 2 kücük cocuk , seneye 7.ci ayda yani tatilde 580 € sadece frankfurttan sabiha gökcene ama deger frankfurt bana 3 saat , sadece bu Charter yapip bu yukardaki siteler güvenilirmi ?

Tecrübeli Üye Tanyel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Marburg
    Ettiği Teşekkür
    86
    46 mesaja 167 teşekkür aldı
    Alıntı VoLKan Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    anladim fakat benim buldugum ucak bileti 2 büyük - 2 kücük cocuk , seneye 7.ci ayda yani tatilde 580 € sadece frankfurttan sabiha gökcene ama deger frankfurt bana 3 saat , sadece bu Charter yapip bu yukardaki siteler güvenilirmi ?
    Kardesim sen okul tatilinde 580 € ya heleki Frankfurttan bilet bulmussun daha ne istiyorsun

Alıntı ALSANCAK-35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Büyük ucak firmalarinin kendi sayfalari derken ? Lufthansa veya Türk hava yollari mi?
    Evet arkadasim.

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 3 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 3 misafir)