Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2832 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 56 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Eskilerden kim kaldı

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Yeni Üye kartal58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    13
    1 mesaja 3 teşekkür aldı
    Slm Özbeceriksizler...

Sizleri saygıyla selamlıyor basarilar diliyorum...
    İlk mesajımı yazma kısmeti bugünmüş...

@Gercekler
    Adın gibi gerçekleri yazıyordun , ara sıra sivri dilli ve sert çıkışların olmasına rağmen katkın fazla idi ama açılan konularda tartışma büyüdüğünden sende dahil bir kaç kişi kick leniyordu... yanilmiyorsam gene hararetli bir
    tartışmadan dolayı defalarca uyarmama rağmen istemiyerek de olsa 7. Ban lanman tarafimdan olmuştu

GSworld hocam la bu konuyu çok tartıştık, Bord kurallarında yenilik ve değişikliklerin yapılması gerektiğini konuşsakta Üstat ve bazı Mod arkadaşlar ile bir ilerleme sağlayamadik...
    Benim için daha sonraki zamanlarda @ gareveli arkadaşımın bazı durumlardan dolayi bütün konularının silinmesini talep etmişti Mod odasında bu konuyu tartışmaya açtığımda katı kurallardan dolayı @benjon hocamın katkısıylada bir sonuca ulaşamayınca Mod görevimden ayrıldım ... Bir süre sonrada nedenini bilmiyorum @benjon hocam görevi bıraktı.

Her ne olursa olsun biz bir aileydik... acisiyla tatlısıyla güzel günler geçirdik...
    Beceriksizleri Özbeceriksizler olarak hayata geçiren @karam82 Üstada ayrıca @garaveli Mod kardeşime saygilar sevgiler....

2. 3 kişi kartal58 üyemize teşekkür etti:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 2 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 2 misafir)