Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2886 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 40 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Türkiye Gümrüklerinde islemlerin daha hizli islem yapilabilmesi icin önbeyan imkani

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Üye Cankan14 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    82
    23 mesaja 109 teşekkür aldı
    Alıntı OmOz Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Güzel kardesim sen de haklisin. Gaye üzüm yemek, bagciyi dövmek degil. Birde bardagin bos tarafina degilde dolu tarafina bakarsak yeni seylerin olmaya basladigini görebiliriz. Tarihimize bak inancimiza bak. Her sey egitime baglidir. Temizlik imandandir. Bu güzel millet dinine ters irkina ters olarak egitildi. Yeni ayaga kalkti sanina yakisan sekilde her sey istenildigi gibi olacak insallah. Niyet hayirsa akibet de hayir olura inananlardanim. Bu inanc sayilari birken 1000 olacak milyonlara ulasacak ve istenilen seviyeye gelinecek insallah diye düsünüyorum. Bardagin bos tarafini elestirerek degil de nasil doldurabilirizin formülünü icat ederek, Sabir ve selametle her sey güzel olacak insallah. Pozitif enerji gelismemize de sagligimiza da cok iyi gelir diye de düsünüyorum. Mümkünse etrafimiza positif enerji sacalimki dogru olana ulasalim. Dogru olan hak hukuk insan onuruna yakisan bir yasamdir. Bu yasami da su anda insa etmeye calisan Tek Türkiyedir ve onun yöneticileridir. Bunu gören Dünya vampirleri Türkiye ye haince ve kallesce utanmadan bas sagligi dileyerek saldiriyorlar. Iste simdi tamda bütün olma zamani dik durma zamani. Eksiklerimiz tabiki var düzeltecegiz insallah. Inanirsak neden olmasin. Bu firsati degerlendirmek icin velhasil positif enerji yaymadan yanayim. Her sey iyi insanlik icin. Sürcü lisan olduysa affola. Saygi ve selamlarimla.

Tavsiye: Büyüklerin her söyledigi sözde bir hikmet vardir. Acele giden ecelede gidebilir buyurmuslar. Kurallara uymayanlarin da trafikde bulundugunu düsünerek hareket edelim. Kurallara uyalim uymayanlari gönül diliyle uyaralim. Tahrik edici sözlerden kacinalim. Varacagimiz yere gec varmak hic varamamakdan hayirlidir. Allah her yocuya kazasiz belasiz saglikli, hayirli, mutlu ve huzurlu bir yolculuk nasip etsin Hos ve Dost kalin. Allah yar ve yardimcimiz olsun.
    burayi siyaset platformuna cevirmissiniz.Ben derimki herkesin düsüncesini saygi gösterlim,hosgörülü olalim...
    Konu Cankan14 tarafından (02 Temmuz 2016 Saat 20:00 ) değiştirilmiştir.

2. 2 kişi Cankan14 üyemize teşekkür etti:

3. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye tr-22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Köln
    Ettiği Teşekkür
    169
    532 mesaja 873 teşekkür aldı
    Alıntı Cankan14 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    burayi siyaset platformuna cevirmissiniz.Ben derimki herkesin düsüncesini saygi gösterlim,hosgörülü olalim...
    Arkadasin yazisinda siyate benzer bir sey okumadim,sen nerden cikariyorsun? yada nasil anliyorsun anlayamadim.

5. tr-22 üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)