Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2904 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 23 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Hac Bilgi Paylaşımı?

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye akbaba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    Frankfurt
    Ettiği Teşekkür
    834
    262 mesaja 544 teşekkür aldı
    Alıntı atsiz77 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Aslında benim niyetim Kıran Haccı yapmak, biliyorum zor olduğunu duydum daha tam okuyup bilgilenmedim. Fakat şöyle düşünüyorum ALLAH (cc) nasip etmiş Hac görevimi yerine getirmek için bu fırsatı çok iyi değerlendirmek istiyorum, belki bir daha ya nasip olur yada nasip olmaz.
    tebrik ediyorum,cok iyi karar vermissin.
    terlik veya kemer alirken hep insanlarin aklini dikisli-dikissiz diye karistirirlar,bunlarla kafani bosuna karistirma.
    ihramdayken tabiiki duş alabilirsin.kokusuz sabun-sampuan kullanman lazim.bunlarida burda-orda kolaylikla bulursun.
    yiyecek-icecek isini merak etme,ben Diyanet'ten gitmistim.Türkiyeden gelen ascilar,iklime ve Hacilarin günlük tükettigi kaloriye göre yemek cikartiyordu.yemekler ve kahvaltilar cok iyiydi.Türk Federasyonu ile tanidiklarim Hacca gitti,onlarda ayni seyleri söylediler.
    Diyanet bize gereken herseyi fazlasiyla vermisti.Hac hizmetlerinde Diyanet bambaskadir.Allah bana 50 defa Hac nasip etse 50 defa Diyanetle giderim.gögsümde Türk bayragiyla Hacca gidiyorum,sadece bu yeter.ama hicbir zamanda Diyaneti digerleriyle karsilastirmam.böyle seyleri dogruda bulmuyorum,diger kuruluslari kötülemek dogru degil.bari kutsal görevde biraz centilmen olalim.baskalarini kötülemek bizi yükseltmez.
    Allah herkesin Haccini kabul etsin

2. akbaba üyemize teşekkür edenler:

3. Sponsor Reklam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)