politik yonden degil dusunme yonunden bakin bu olaylara duygusalliga yer yok bu olaylar oldu yada olmadi halk olarak bu bizim isimiz degil birisi turkse hepsi ayni dusunecek diye bir olay yok bu ozdemir olur kim olursa olur burda saygi duymak gerek fikire yoksa tam aksine asil hakareti kaesi taraf yapmis olur zamaninda mesut ozil turk milli takimina gol atti millet yuhaliyor kufurler havada ucuyor simdi bunun aksini soyleyim karsidaki insandir sonucta herseyden once o adam gorevini yapmak zorunda ben gurur duydum herzamanki gibi turklere gol attigi icin degil bizim insanimizin ne kadar sahiplendigini ne kadar anlayisli oldugumuzu ders verme acisindan sevindim yuklenmek tepki gostermek bizi yuceltmez karari degistirmez ben olsam ozdemirde olsa baska turk millet vekilide olsa saygi duyoruz ama katilmiyoruz bir turk olarak dusuncelerine derdim bu hareket senin medeniyetini anlayisini yuceltir buyutur su andaki tepkiler bu adamin yildizini parlatiyor sondurmuyor tam aksi bir durum soz konusu ama bizim millet kufur ettikce kucumsedikce bir seyleri degistirebileceklerini saniyorlar tam aksine biz hakli olsak bile bu tavirlar yerle bir ediyor bizi.