Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2909 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 13 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 13 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Canakkale Sehitlik hakkinda bilg lazim

Konulanmış Görüntüleme

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Tecrübeli Üye karadeniz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    55
    419 mesaja 680 teşekkür aldı
    Alıntı 38bekir66 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Herkesten allah razi olsun cevaplar icin.Allah nasip ederse 05.08 cuma aksamina dogru cikacagiz,allahin izniyle cumartesi aksami türkiyede oluruz.birde rehber olsun otel olsun nereyi tavsiye edersiniz.iki araba gidiyoruz türkiye ye kapikuleden ayrilacagiz ben canakkaleye dogru eniste kayseriye dogru nereyi takip etmem lazim edirneden sonra herkese hayirli ramazanlar dilerim ve allaha emanet olun

38bekir66,Gelibolu sehitlik icin bireysel geziler icin en iyi bilgiyi internetten arastirin sizi yönlendirecek bilgilere ulasabilirsiniz bir cok arkadasimiz önermis turla gezi en makulu ama sorun degil kendi arabanizla biraz uzun sürer ama gezersiniz misal (http://www.canakkalesehitlikturu.net...i-haritasi.jpg) konaklama olarak bende gezi icin saroz körfezinde otelleri düsünüyordum ama yolda cok zaman kaybindan dolayi gündüz geldim kismet olmadi oteller bir sürü istediginiz yerde bulabilirsiniz misal,(https://www.google.de/maps/search/sa.../data=!3m1!4b1)
    Gezi sonrasi enisteniz,Eceabat'dan feribotla karsiya Canakkale'ye gecer devam eder,fotografmakinasini unutmayin,iyi tatiller.

2. karadeniz üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)