Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2886 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Sayfa 3 Toplam 3 Sayfadan BirinciBirinci 123
Toplam 43 adet sonuctan sayfa basi 41 ile 43 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Türkiyede Hesap actirmak

Moderator hekimoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    132
    519 mesaja 1,095 teşekkür aldı
    Parami hangi bankaya yatirayim diye soran arkadaslarin dikkatine;
    http://www.hurriyet.com.tr/gurbetcin...cirdi-40651033

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye gezgin38 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    198
    40 mesaja 71 teşekkür aldı
    Alıntı gezgin38 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    arkadaslar, bende tr de hesap actirmak istiyorum, aceba ben almanyadan nasil hesap actirabilirim türkiyeye gitmeden, böyle actirmak mümkünmü vekalet vererek ???
    merhaba arkadaslar,
    ben bu yil tr. de bir hesap actirdim biraz nakit yatirdim, yeni yil baslangicindan irtibaren yürürlüge girecek olan yasadan dolayi almanya yurt disindaki mal varliklarini arastirma hakkina sahib olacagini söyüyorlar. diyeceksinizki arkadasim kendin arastirdinmi tam olarak hayir net bilgi bulamadim. eger bu durumda tr. de gözüken x miktar para cikarsa, bu ara ben ev kirasi yardimi aliyorum bana karsi bi zarari olur mu suclu gözüküyormuyum yada belirli bir miktara kadar yasal hesapda bulundurabilirmiyim ???

Moderator hekimoglu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    132
    519 mesaja 1,095 teşekkür aldı
    Alıntı gezgin38 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaslar,
    ben bu yil tr. de bir hesap actirdim biraz nakit yatirdim, yeni yil baslangicindan irtibaren yürürlüge girecek olan yasadan dolayi almanya yurt disindaki mal varliklarini arastirma hakkina sahib olacagini söyüyorlar. diyeceksinizki arkadasim kendin arastirdinmi tam olarak hayir net bilgi bulamadim. eger bu durumda tr. de gözüken x miktar para cikarsa, bu ara ben ev kirasi yardimi aliyorum bana karsi bi zarari olur mu suclu gözüküyormuyum yada belirli bir miktara kadar yasal hesapda bulundurabilirmiyim ???
    Konu daha önce https://www.ozbeceriksizler.com/show...866#post186866 paylasilmisti.

Ayrica sayin milletvekilimiz Mustafa Yeneroglunun konu hakkinda yapmis oldugu son aciklamayi https://i.hizliresim.com/o6JLdk.jpg buradan okuyup karar verebilirsin.

5. hekimoglu üyemize teşekkür edenler:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)