Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2937 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 25 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 3 Mayıs Dünya Türkçülük Gününüz Kutlu Olsun

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Üye
    Nereden
    Welt
    Ettiği Teşekkür
    246
    29 mesaja 59 teşekkür aldı
    Alıntı Dolunay35 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    @aliharbiye arkadaşım bu karamsar olmana bir anlam veremedim,memleketimiz yalancı Cennet gibi,insanlarımız cana yakınmı yakın,diğer ülkeleri bilmem ama Almanyada herkes ruhsal bunalım içinde,sosyal bir faliyet hiç yok gibi bir şey,burada robot gibiyiz,işten eve-evden işe,başka değişen bir şey yok.Ben şahsen Türklüğüm ile her zaman gurur duydum ve her zamanda gurur duyacağım,kültür desen bizde,insanlık desen bizde var,her şeyin iyisi bizde var.
    sevgili dolunay35 karamsar olmamak eldemiki. insan olarak gelecekle ilgili hepimizin kaygıları var. keşke insan olarak hepimiz, bizlere yakışır daha iyi bir şekilde yaşasak. insan olarak, en iyi nitelikleri biz hakkediyoruz. insanlar doğar büyür yaşar ve ölürler. gönül isterdiki gelecek neslimiz dahii en iyi koşullar içerisinde yaşasın. ama gelecekle ilgili istikrar yok. yaşam sevinci yok. en önemlisi yer yüzünde yaşayan bir çok insan. insanca yaşayamıyor. sokaklar caddeler suç potansiyeli yüksek insanlarla dolu.

2. aliharbiye üyemize teşekkür edenler:

3. Sponsor Reklam

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)