Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2937 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 25 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: 3 Mayıs Dünya Türkçülük Gününüz Kutlu Olsun

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Kicket
    Ettiği Teşekkür
    137
    153 mesaja 324 teşekkür aldı
    Ben hem dinimden, hem irkimdan vede hem hükümetimden memnunum.
    Memnun olmayanlar herhalde bundan memnun degil

2. 4 kişi Antakya üyemize teşekkür etti:

3. Sponsor Reklam
    Üye
    Nereden
    Welt
    Ettiği Teşekkür
    246
    29 mesaja 59 teşekkür aldı
    Alıntı Antakya Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    Ben hem dinimden, hem irkimdan vede hem hükümetimden memnunum.
    Memnun olmayanlar herhalde bundan memnun degil
    Beyefendi herhalde okuduklarınız yanlış anlama sorunuz var. ben dinle ırkla ilgili bir şeyler yazmadım. size yazdıklarınızla ilgili bir kaç cümle yazmak istiyorum. öncelikle insanlar doğacakları yeri seçmeden dünyaya gelirler. herkes hasbel kader doğar, mecburen yaşar. dünyada hiç bir insan ne dinini ne dilini nede ırkını seçmeden doğar. kaldıki insan yine dünyaya gelirken akrabalarını ve komşularınıda kendi seçmeden dünyaya geliyor. ve doğan her insana, yerinizden memnunmusunuz diye sorarsanız, herkes evet memnunum der. benim için din ırk önemli değil dünyanın neresinden, dini ne olursa olsun, isterse ateist olsun. hiç umurumda değil. umurumda olan tek şey insan olması. siz herhalde Antakyalısınız, eğer Antakyalı iseniz antakyada ne kadar muhteşem bir din mozaiki olduğunu çok iyi bilmeniz lazım. Antakya kültürün beşiği. alevisiyle, sünnisiyle, arabıyla, süryaniyiyle, Yahudi, ortodox, protestan, Katolik, yehova'ıyla hepimiz mükemmel bir ortamda yaşadığımı hatırlatmak isterim. eğer müsaade ederseniz, kendimle ilgili bir şeyler yazmak istiyorum. tevratı, incili, ve kuranı kerimi okuyan bir insan olarak, aralarında en iyi mesajları veren kuranı kerimdir. bunu neden yazdığımıda yazıyım size. bende herkes gibi doğduğum yerden ve dindende çok memnunum. selametle. saygılarımla aliharbiye.

5. 3 kişi aliharbiye üyemize teşekkür etti:

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)