Please enable / Bitte aktiviere JavaScript!
Veuillez activer / Por favor activa el Javascript![ ? ]
DMCA.com Protection Status

vavoo

NOTICE Notice: This is an old thread. It was started 2946 days ago, there may be recent replies. Consider making a new thread before posting.
Toplam 32 adet sonuctan sayfa basi 1 ile 20 arasi kadar sonuc gösteriliyor

Konu: Sahteciliğin sonu

Hybrid View

önceki Mesaj önceki Mesaj   sonraki Mesaj sonraki Mesaj
    Kicket yilmaz68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    ALLAH'IM şehitler yurdu vatanımızın her türlü nimetlerinden faydalanıp hainlik yapanları helak etsin
    Ettiği Teşekkür
    382
    138 mesaja 642 teşekkür aldı
    İşe gitmeyip 24 saat internet başında oturanların emekli olacak yüzü olsa çoktan bir yolunu bulur olurlardı. Ahlak dersi veren bazıları 29 senedir jop centerden argeden sosyal amtdan geçiniyor, kene gibi sülük gibiler hayatlarında alın teri nedir bilmeyenler ne desem.

2. Sponsor Reklam
    Tecrübeli Üye mercanadasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    227
    62 mesaja 253 teşekkür aldı
    Alıntı yilmaz68 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    İşe gitmeyip 24 saat internet başında oturanların emekli olacak yüzü olsa çoktan bir yolunu bulur olurlardı. Ahlak dersi veren bazıları 29 senedir jop centerden argeden sosyal amtdan geçiniyor, kene gibi sülük gibiler hayatlarında alın teri nedir bilmeyenler ne desem.
    usta yukarda acilan konuyla, senin bu yazdigini nasil bir birine bagladin hic anlamis degilim vallahaa....
    yazdigin, konuyla hic alakasi uzaktan yakindan yok.... bende simdilik isiszim ama hicte emekli olmak gibi bir derdim yok
    yeri vede zamani gelince zaten istesen,de istemesende olacagiz..nedir bu nefret kin ?????calismak sana zor geliyorsa arbaistam sanada bakar.................

Kicket yilmaz68 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nereden
    ALLAH'IM şehitler yurdu vatanımızın her türlü nimetlerinden faydalanıp hainlik yapanları helak etsin
    Ettiği Teşekkür
    382
    138 mesaja 642 teşekkür aldı
    Alıntı mercanadasi Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
    usta yukarda acilan konuyla, senin bu yazdigini nasil bir birine bagladin hic anlamis degilim vallahaa....
    yazdigin, konuyla hic alakasi uzaktan yakindan yok.... bende simdilik isiszim ama hicte emekli olmak gibi bir derdim yok
    yeri vede zamani gelince zaten istesen,de istemesende olacagiz..nedir bu nefret kin ?????calismak sana zor geliyorsa arbaistam sanada bakar.................
    Ne demek istediğimi @mercanadasi anlamış ve yazmış.
    Kardeşim bir insan 30 sene iş arar mı?

5. 3 kişi yilmaz68 üyemize teşekkür etti:

Üye Nostradamus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ettiği Teşekkür
    72
    17 mesaja 28 teşekkür aldı
    sabah 5 te cikiyorum evden sagima soluma ve öndeki evlere bekiyorum birtane isik yanmiyor kendi kendime su 50 ailenin icin bir enayi sen ve esin var diyorum esimde benden yarim saat sonra cikiyor evden ödedigim vergi yetmiyor yil sonu borclu bile cikiyorum ben nerde hata yapiyorum calismakla :-)

7. Nostradamus üyemize teşekkür edenler:
    Sah

Konu Bilgileri

Bu Konuya Gözatan Kullanıcılar

Şu anda 1 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (0 kayıtlı ve 1 misafir)